2737
2739
اگر بتات بالا رفته باشه لقاح انجام شده باشه نشون میده ینی هاله میندازه ولی ناشتا بزن

فردا صبح میخام بزنم بنظرت با اینکه باکره ام رابطه مون در خد لاپا و لمس الت هامون بوده احتمال بارداری هس؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا صبح میخام بزنم بنظرت با اینکه باکره ام رابطه مون در خد لاپا و لمس الت هامون بوده احتمال بارداری ...

نه بابا اصلا نیست من خودم دوران عقدم چهار سال همینطوری بود 

خدایا عاشقتم
من 12ام پریود میشم خب تا اون موقع از استرس سکته میکنم ک اخه باکره ام تو دوران عقدم 

من بهت ميگم غيرممكنه، بپذير 🙂

به هر حالا تا حالا هر چى ميخواست بشه، شده

نفس راحت بكش و اميد داشته باشه

اگر سر موعد پريود نشدى، بيبى بزن

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2731

از کجا میدونی توی کدوم رابطت حامله شدی که میگی ۱۲ روزه ازش گذشته؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2740

بی بی چک رو باید بعد از پریودی بزنی قبل از پریودی؟

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2706