2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی چی؟دست قانونه هااا

عزیزم، نفقه دانشجو بیشتر هست ولی هر شهر متفاوته و نمیشه مبلغی رو که دادگاه مشخص می کنه رو گفت. ولی یه چیزی که خیییلی مهم هست اوضاع مالی پدرت هست که برای دادگاه محرز شده باشه. چون نفقه فرزند بر خلاف نفقۀ همسر، ارتبا مستقیم با اوضاع مالی پدر داره

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
2740
عزیزم، نفقه دانشجو بیشتر هست ولی هر شهر متفاوته و نمیشه مبلغی رو که دادگاه مشخص می کنه رو گفت. ولی ی ...

حقوق داره بین ۶تا ۹میلیون...پول تو بانک هم داشت که همشو قبل توقیف برداشت کرد...الان چقدر به ما نفقه میرسه

کارشناس تعیین نفقه هم مقدار نفقه فرزند را بر اساس توانایی مالی پدر ، عرف اجتماعی ، نیازهای فرزند ، تعداد فرزندان و مسائلی از این قبیل تعیین کرده و به قاضی می دهد تا قاضی حکم پرداخت نفقه را صادر کند

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرت به من و خواهرم چند میرسهه؟۲۰ و ۲۳سالمه..با این حقوق پدرم

والا به خیلی مسائل بستگی داره نظر اون قاضی هم مهمه من همین مواردو از نزدیک دیدم نمیتونم بگم چقد میشه ولی باتوجه به ۴۵۰ تومنی ک تعیین کردن فک نکنم مال هرکدوم از شماها کمتر از ۷۰۰تومن بشه بازم نمیدونم

2706