2733
2739

لطفا برای حاجت دل و ازدواج خودم و دوستام @سبزحسنا   @ردمنا   @69sn   @"پولدار" @dokhi75    دعا کن

صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا برای حاجت دل @الناخانووووووم    @فرانک20    @هلن137266    @ملکه__پاییز    @دلوینت    دعا کن

صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

لطفا برای حاجت دل @مائده6525221   @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی   @rahaa98   @سواره    دعا کن

صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

2728
لطفا برای حاجت دل @الناخانووووووم     @فرانک20     @هلن137266   &nbs ...

ممنون عزیزم❤❤❤خیلی لطف کردی 

ان شالله همیشه سالم و سلامت باشی

استارتر التماس دعا 

اسمم شیما

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

لطفا برای حاجت دل @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    @یاالهی_و_ربی_و_سیدی    دعا کن. صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

برای منم بخون سارا هستم گلم 

@nini_voorujak   برای این دوستمم بخون لطفا

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2738

آناهیتا

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
لطفا برای حاجت دل و ازدواج خودم و دوستام @سبزحسنا   @ردمنا   @69sn   @"پولد ...

ممنون عزیزم

استارتر براتون صلوات فرستادم. فاطمه هستم. برا آرامش، سلامتیم و اینکه یه ازدواج عالی داشته باشم. دعا کنید.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
توروخدا برای باردار شدن من و دوستم @جیرانی       سالم بودن نی نی @الناخانووو ...

سلام ماهور جون خوبی ان شالله خواهر 

ماهور قرص یا قطره ویتاگنوس تا حالا امتحان کردی؟؟؟

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره