2737
2739
عنوان

چه قدر گرون اخه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3658 بازدید | 200 پست
ترب سفیدو چه جوری میخورین خیلی دوست دارم بخرم

با اش دوغ اخ دلم خواست 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهران هستم. منطقه 1.محله امامزاده قاسم.  دیگه اینجا بالاشهره تهرانه. انقدرم که شما گفتی گرون ن ...

میخواین چی بگین ، الان گرفتیم ، دقیقا همینقدر شد، الان من بگم گرون گرفتم به من که مدال نمیدن ، در ضمن کامنتارو بخونین برای خیلیا اینطوریه 

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
کجایی شما اینجا هم گوجه ۲۰ خیار ۱۸ انگور ۲۰ ان روز خریدم 

پیش ما هم خیلی ارزونتره از شماس

گوجه سه و پنج

خیار پنج 

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2728
2740

بخدا اگه خود ما مردم نریم مرغ بخریم ارزون میشه اما متاسفانه مردم شریف ما نفهم تشریف دارن هروقت میبینن چیزی گرون شده بش حمله میکنینن که بخرن حالا توارزونی این همه مرغ نمیخریدن 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 
اسی کجای تبریزی؟

شهناز

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
یاد یه بنده خدایی افتادم بهش گفتن همه چی گرونه  گفت بیاین از سر کوچه ما بخرین ارزونه :)

بلع خیلی خیلی. هم لبخند زیبایی داشت  

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
میخواین چی بگین ، الان گرفتیم ، دقیقا همینقدر شد، الان من بگم گرون گرفتم به من که مدال نمیدن ، در ضم ...

اخه بستگی داره از کجاهم خرید کنید. ما همیشه از تره بار خرید میکنیم. بعضی از مغازه ها چندبرابر میکشن روش.

2706