2737
2739
عنوان

دیسک کمر دارم چه مسکنی بخورم این چند روز که بتونم اسباب کشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3210 بازدید | 47 پست
عزیزم پست بالا کامل توَضیح دادم ک چرا نمیتونم کارگر بگیرم ...شوهرمم کمکم هست اما خیلی کار هست ک خودم ...

ببخشید ببخشید ولی دیوونه ک شاخ و دم نداره ما هرچیم بگیم تو کار خودتو میکنی ولی اخرش پشیمونیه بشین و ببین حتی اگ باعث بشه چند روز طول بکشه اسباب کشیت بازم دست ب سیاه سفید نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ببخشید ولی دیوونه ک شاخ و دم نداره ما هرچیم بگیم تو کار خودتو میکنی ولی اخرش پشیمونیه بشین و ...

شما میگی چکار کنم؟شوهرمم کمر و گردنش هم درد دیسک داره ...کارگر ک نمیتونم بگیرم؟شما که عاقلی راهنمایی کن

شما میگی چکار کنم؟شوهرمم کمر و گردنش هم درد دیسک داره ...کارگر ک نمیتونم بگیرم؟شما که عاقلی راهنمایی ...

اخه بعیده ! میگی هیشکیو ندارین اصلا! جفتتونم بیمار😔خدا واسه ادم همچین روزی نیاره دیگ اخرین راه ک میمونه اینک خودتون کار کنید و رعایت کنید ...کجایین اگ نزدیکی بیام کمکت تهرانم من سمت شرق

2731
اخه بعیده ! میگی هیشکیو ندارین اصلا! جفتتونم بیمار😔خدا واسه ادم همچین روزی نیاره دیگ اخرین راه ک می ...

فدات عزیزم خوزستانم .....عزیزم هیچکس رو ندارم اگه داشتم حداقل کاری ک میتونستم بکنم کارگر بگیرم و خواهر یا برادرم میرفتن دو هفته خونه مامانم شبها میخوابیدن ک من سمتش نرم ...نه اینکه ندارم انشالله تنشون سلامت باشه یا تو شهر ما نیستن یا خارج از کشور ...خانواده شوهرمم ک از هفت فرسخی ما برا اسباب کشی رد نمیشن همین برادرشوهرم رو به زور راضی کردیم ک بیاد کمک شوهر برا اجسام سنگین که کارگر نیاد بخاطر کرونا

عزیزم پول کارگر بدی بهتره تا پول عمل  دیگه رک گفتم ببخشید

عزیزم بحث پول کارگر نیست بالا هم توًضیح دادم ک بابام با کرونا فوت شد و به مادرم انتقال داده بود که مادرم ۲۶روز بیمارستان بستری بود و ریه هاش آب اوزدن و دکتر جوابمون کرد و ....روز آخر ک خواستیم مرخصش کنیم دکتر گفت رک بگم این قلبش و ریه اش آسیب شدید از کرونا دیده و دیگه نباید کرونا بگیره....پدرمم که فوت شده مامانم پیرزنه تنهاییه میترسه من پیشش میرم و پیشش میخوابم بخاطر مامانم به هیچ عنوان نمیتونم ریسک کارگر و آلودگی کنم .اگه صاحبخونه اجبار نمیکرد ک اسباب کشی نمیکردم حداقل بخاطر کرونا ...الانم شوهرم گفته وسیله نقلیه جابجایی اجسام رو هم اول کامل الکل میزنم بعد وسیله میزارم ...خواهر من فقط مادرمو الان دارم حاضرم کمرم دو تیکه بشه ولی خدای نخواسته ریسک الودگی براش نکنم

2740
پس تنگی کانال نخاع هم گرفتی علاوه بر دیسک کمر  یکی از آشناها  دور از جون شما تو مهر ماه ع ...

آره کانال نخاعیمم تنگه متاسفانه ...این کرونا بره میرم تهران اگه لازم بود عمل میکنم

آره کانال نخاعیمم تنگه متاسفانه ...این کرونا بره میرم تهران اگه لازم بود عمل میکنم

برای دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی یا برو طب سنتی یا طب اسلامی 

گفتی خوزستان هستی طب اسلامی اهواز هست طب سنتی هم دکتر کاروان مسجدی رو دزفول می شناسم حجامت ساکرال انجام بده خیلی تاثیر داره و دارو های طب اسلامی رو هم استفاده بکن انشاالله که خوب میشی خودم با این کارها داروهای شیمیایی رو کامل گذاشتم کنار 

داروهای طب اسلامی رو هم دو دوره مصرف کردم شکر خدا الان خیلی بهترم دکتر بهم گفته بود فقط عمل باید بکنی 

عزیزم بحث پول کارگر نیست بالا هم توًضیح دادم ک بابام با کرونا فوت شد و به مادرم انتقال داده بود که م ...

عزیزم  داداشم تو شهریور اسباب کشی کرده گفت کارگرها خودشون کلی ضدعفونی کردن و بعد از رفتن کارگرها خود زن داداشم اول همه کارتون ها رو با اسپری ضدعفونی کرده بعد وسیله چیده 

خدا مادرتو برات نگه داره 

خانمی حرکات اصلاحی دیسک باید انجام بدی، من بعد خیییلی گشتن، سایت دکتر محسن مرادی متخصص مغز و پیدا کردم، الان با ورزشای اون سر پا هستم

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی