2733
2734
عنوان

دوست دختره سابق عشقم۰۰۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 59 پست
الهی  شاید به صلاحت نیست،از خدا بخواه که اگه به نفعته مهرت بیوفته به دلش اگه نه همسنگش وارد زند ...

دست خودم  نیس 

نمیدونم   چیشد  دلم  یهویی گیر کرد بهش

الان وابسته ش شدم و فقط اونو میخوام 

هرچند اون منو نمیخواد  هرچند از  عشق قبلیش میگه  و ناراحت میشم 

ولی  میگفتم مهم نیس  فقط ی ارتباط بینمون باشع  

ب قول  یکی از کاربرای همینجا   عادت کردیم  بیفتیم دنبال کسایی که نمیخوانمون 

مطمئنی داداشش بوده؟خودت دیدی عکسشو؟

آره داداشش بود  فامیل هاشون  یکی بود  تو آیدی ش دی 

از خودش هم پرسیدم  گفتم یکی دیگه با شماره ت میاد تل (میدونستم داداششه  عکسشو دیدم) 

گفت داداشمه  ولی  سیم کارت دست خودمه کاری داشتی راحت باش  اس بده 

صبح اتفاقی تلگرامو نگاه کردنی دیدم  دلت اکانت زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دست خودم  نیس  نمیدونم   چیشد  دلم  یهویی گیر کرد بهش الان وابسته ش شدم و ...

میفهمم چی میگی،ببین ادم مناسبی هست شرایطش چجوریه؟اگه ادم خوب و مناسبیه با قانون جذب میتونی خودش رو یاااا اگه به صلاحت نیست یکی که مشخصاتش مثل همین باشه وارد زندگیت کنیا

2728
آره داداشش بود  فامیل هاشون  یکی بود  تو آیدی ش دی  از خودش هم پرسیدم  گفت ...

معلوم نیست شاید بهش گفته دیلیت بزنه شایدم اون بنده خدا خودش مشکل داشته بنظرم تو هیچی نپرس چیکار داری اصلا برات مهم نباشه این قضیه

میفهمم چی میگی،ببین ادم مناسبی هست شرایطش چجوریه؟اگه ادم خوب و مناسبیه با قانون جذب میتونی خودش رو ی ...

از لحاظ شرایط بخواییم منطقی فکر کنیم  نه به هم نمیخوریم 

ولی من احمق میخوامش 

معلوم نیست شاید بهش گفته دیلیت بزنه شایدم اون بنده خدا خودش مشکل داشته بنظرم تو هیچی نپرس چیکار داری ...

شاید  ب خاطر سواله دیشب من رفته  بهش گفته دلت اکانت کنه 

شاید سوال من باعث شده  

ب نظرتون  بین حرفام   ی جوری  بپرسم که چرا دلت اکانت زده  تو ازش خواستی؟ یانه

اگه بخوای بپرسی و پیگیر این داستان بشی ممکنه فکر کنه با داداشش کار داشتی الان اون دیلیت زده ناراحت شدی هیچی نگو راجع به این موضوع

2740
معلوم نیست شاید بهش گفته دیلیت بزنه شایدم اون بنده خدا خودش مشکل داشته بنظرم تو هیچی نپرس چیکار داری ...

آخه دقیقا  ۹شب من ازش  سوالو پرسیدم  ۱۲ شب نشده دلت کرده بود 

از لحاظ شرایط بخواییم منطقی فکر کنیم  نه به هم نمیخوریم  ولی من احمق میخوامش

خب پس خودتم میدونی به درد هم نمیخورین،انشالله کسی وارد زندگیت میشه که از این خیلی بهتر باشه عزیزم

خب پس خودتم میدونی به درد هم نمیخورین،انشالله کسی وارد زندگیت میشه که از این خیلی بهتر باشه عزیزم

ب نظرت  میتونم  فراموشش کنم؟

چیکار کنم   که  بهش فکر نکنم  آخه 

ب نظرت  میتونم  فراموشش کنم؟ چیکار کنم   که  بهش فکر نکنم  آخه

اره بابا چرا نتونی ،خیلی زود فراموشش میکنی سر خودتو با چیزای دیگه گرم با دوستات برو بیرون و حرف بزن یا برو کلاس چیزی که علاقه داری رو دنبال کن یا برو سرکار وقتت رو پر کن انشالله هرچی به صلاحته اتفاق بیوفته برات

2706