2733
2739
عنوان

شما هم بعد از سفر احساس کوفتگی میکنین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 90 پست
من نوشته بودم نیاد  ولی اولین نفر اومد  و بعد هم نوشت سامنتا ژل لبی

گفتم اتفاقی اومدم و خندم هم گرفت 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
من نوشته بودم نیاد  ولی اولین نفر اومد  و بعد هم نوشت سامنتا ژل لبی

مگه سامانتا زل لبی فحشه،؟بعدشم تو اول شروع کردی به گفتن مشکلات ایشون،،،،من ندیدم اون هیچ درد دل یا حرفی از تو رو فاش کرده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه سامانتا زل لبی فحشه،؟بعدشم تو اول شروع کردی به گفتن مشکلات ایشون،،،،من ندیدم اون هیچ درد دل یا ح ...

ولش کن باو ارزش نداره عزیزم

شما تازه وارد اطلاع نداری از کاربری های قبلیش 

الان نی نی یار رو تگ کردم که تاپیکهای منو چک کنه ببینم ادعای این خانم واقعیه یا تهمت

2728
شما همیشه علامت خنده میذاری  که از کمبود سرچشمه میگیره .ادمی که بقیه و مسخره میکنه عقده ایه&nb ...

کسی هم که سرکار میذاره قطعا ادم نرمالی نیست

خب این خانوم هر چی گفته..هر کی رو مسخره کرده ..میتونستی خودشو مسخره کنی یا در مورد خودش حرفی بزنی و ...

دوستم این خانم حرف هاش از پایه دروغه بخدا من کسی رو مسخره نکردم

و قطعا همچین آدمهایی از خدا نمیترسن که اسم بچه بیگناه رو میارن؛ اصلا من بد عالم؛ بچم گناهی کرده که پاشو وسط میکشه 😔

2740

یه صلوات بفرستین برین به زندگیتون برسین....اینجا مجازیه چرا‌ دارین بخاطرش واقعی اعصاب خودتون خراب میکنین

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
عزیزم من نمیدونم جریان چیه و کدوم مقصرید..اما کسی حق نداره تو دعوا از بچه ها اسم ببره و از مریضیشون ...

دقیقا گفت طرف بچش عقب مونده هست فقیره

شما از کاربری های قبلی این خانم اطلاع ندادی وگرنه میدونستی جریان چیه و حرف من بی پایه و اساس نیست 

دقیقا گفت طرف بچش عقب مونده هست فقیره شما از کاربری های قبلی این خانم اطلاع ندادی وگرنه میدونستی جر ...

کاربر خوبی هستی میشناسمت 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
تو از درد ودل ها واعتماد کسی سواستفاده کردی . و خودتو خوب جا زدی .و بعد شروع کردی به تمسخر و ابروری ...

حالا به تو چه ک اومدی هیزم زیر آتیش شدی 

اگ چیزی بوده بین ایشون و اون خانوم بوده 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
چقدر حرف زدنت زشته واقعا،این خانم رو من دوسه باربیشتر داخل تاپیکا ندیدم اماخب درکل خیلی عادی فقط مشک ...

من یه تاپیک بودم و فحاشی استارتر را دیدم

بخاطر همین نمیتونم بهش حق بدم در مورد تاتی جون

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری