2737
2739
ممنون عزیزم تواین سایت هم هرچی دیدم چیز بدی ندیدم همه میگفتن چیزی نبود ایشالله واسه دختر منم چیزی نی ...

اره اصن تو اینترنت نزن چون همه چی بالا میاره و ادمو نگران مکنه و همچیم راست نیست عفونته احتمال بیشتر خودتو نخور دخترتم ناراحت میشه

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی از نوزادی ورم داره یا بعدا در میارن؟

من پسرم 2 سالش بود که متوجه شدم تو هم ببر دکتر خوب . انشاله که چیزی نیست

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2731
اره اصن تو اینترنت نزن چون همه چی بالا میاره و ادمو نگران مکنه و همچیم راست نیست عفونته احتمال بیشتر ...

دقیقا همینطوره یه سرفه ساده رو به بدترین چیزا ربط میده ممنون که وقت گذاشتی عزیزم راستی همسایتون هم بچه هست؟

دقیقا همینطوره یه سرفه ساده رو به بدترین چیزا ربط میده ممنون که وقت گذاشتی عزیزم راستی همسایتون هم ب ...

ن عزیزم همسایمون۰ ۵ و خورده ای سال داره

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2738