2733
2734

من واقعا نیاز ب گوشی همراه دارم ولی خب نمیخرن البته توان خریدنشو هم دارنا ولی خب ....😣😢

حالا من چه رفتارایی باید نشون بدم که بفهمن بابا بزرگ شدم بچه نیستم ک برم تو فضای مجازی هر غلطی کنم چه رفتاری بکنم؟؟؟؟؟😣😩

{برای اونایی که بجای راهنمایی سوالای بی مورد میپرسن😒:17سالمه و با یه چیزی ک ب اینترنت وصل میشه میام دیگه}
خواهشا راهنمایی کنین عشقا 

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باهاشون حرف بزن عزیزم منطقی 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

زندگی بدون گوشی بهتر 

بعد کنور بنظرم تو ک این همه صبر کردی یسال دیگ هم. روش 

من 14 سالم بعصی وقتا میگم کاش گوشی نمیخریدن برام

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

با همین وسیله ای که الان وصل شدی به هر برنامه مجازی دیگه ای هم میشه وصل شد،،،فکر نکنم دلیلیشون فضای مجازی باشع

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

واسه درسات پس چیکار میکنی؟ 

با گوشی والدین یا یه گوشی داری؟

اگ ی گوشی داری اما قدیمیه ک بیخیییااال همین خوبه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
قبلا نسبت بهت بی اعتماد شدن؟ بعدشم بچگی ب سن نیست میشه تو 40 سالگی هم بچه بود و تو 15 سالگی عاقل

ارع چند باری سابقم خراب شد پیششون ک خب از روی بچگی بود 

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن  
2706