2733
2734

دلم آش رشته با کشک فراوون میخاد دلم پیتزا گوشت و قارچ میخاد با سس تند دلم ماکارونی با ماست میخاد دلم کوبیده با سماغ و پلو میخاد دلمیه عالمه کاکائو میخواد یه عالمه نوتلا یه عالمه چیپس سرکه ای و کرانچی پنیری یه عالمه لواشک انار بنظرتون حامله نیستم؟چون نوک سینمم سیاهه بعد تخمدانم همش یکم تیر میکشه ترشحاتمم زیاد شده

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ن والا همینا ک تو گفتی منم دلم میخاد 

مجردم هستم😂

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه.اینکه میگن تو حاملگی ادم دایم هوس میکنه برگزفته از تلقین به مغزه‌. در حالت عادی هم انسان ممکنه چیزیو بخواد و هوس کنه فقط تو بارداری به خاطر هورمون ها اون خواسته یکم بیشتر حس میشه

روانشناسی کودک
2731
2738

منم میخوام خیلی چیزای دیگه هوسم شده😟

مجردم☺

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
ن والا همینا ک تو گفتی منم دلم میخاد  مجردم هستم😂

😁😁😁😁😁

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
نه.اینکه میگن تو حاملگی ادم دایم هوس میکنه برگزفته از تلقین به مغزه‌. در حالت عادی هم انسان ممکنه چی ...

من همه اینارو میخام🤤🤤🤤🤤🤤🤤

نه یک عدد شکمبو هستی

😻😻😻😂😂🤤🤤🤤🤤

خدا فقط به شوهرت رحم کنه هنوز اولشه اینهمه چیز دلت میخواد من تو کل بارداریم نصف اینایی که گفتی هم دل ...

🤣🤣🤣🤣🤣اونم که فوری نمیخره

2706