2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اگر انشالله این ماه باردار بشید..شهریور یا مرداد

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

اگر این ماه بگیره، از روز اول پریودی قبلیت، ۴۰ هفته حساب کن برو جلو

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

دلت خوشه هاااا🙁البته انشالله واسه تو همین ماه بگیره :ولی منم اولین ماهی که اقدام کردم همین فکرو میکردم الان ۴ سالو نیمه گذشته.ولی به چیزایه خوب فک کن استرسم نداشته باش انشالله باردار بشی🙏🏻

با یکبار اقدام ک نمیشه عزیزم

من همون دفه اول بعد قطع قرص ال دی شد

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
اگه ازایمشب سه شب پشت سرهم اقدام کنم چی بگیره شهریور بدنیا میاد؟ 

عزیزم اقدام ک میکنی بدن تا بخاد آماده بشه برا بارداری دوتا سه ماه طول میکشه مگر اینکه بدنتون آماده باشه ک این ماه بگیره

کاربری برای دونفره یکیمون مجرد یکیمون متاهل و دوتا جوجه
واسه چی 40هفته واقعا 40هفته ای بدنیا میاد نه کمتر نه بیستر

خب بارداری ۴۰ هفته س دیگه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
عزیزم اقدام ک میکنی بدن تا بخاد آماده بشه برا بارداری دوتا سه ماه طول میکشه مگر اینکه بدنتون آماده ب ...

اگه آماده بشه چی؟ خدابخواد چی؟ شهریور هفته اول میشه هفته ی 40