2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
واقعا استرس طبیعیه ؟ همه این نگرانیا رو دارن ؟ اخه بعضیا رو میبینم خیلی خوشحال و شادن ذره ای هم به ...

عزیزم بچه دار شدن یعنی تا اخر عمرت نگران بچت باشی  از مادر خودت از مادر شوهرت بپرس ببین تا الان هم تو فکر شما هستن این حسو تا همیشه داری

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
میترسم مجبور شم همه چیو فدای اون کنم کار درس و ....

زنان در کشورهای جهان اول و دوم تقریبا موفق بودن ماهم میتونیم

کار و درس جای خود بچه جای خود

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
نه بابا وقت کجا بود برا درس با بچه،همینکه بتونی بخوابی و غذا درست کنی خودش کلیه،حداقل تا پنج شش سالگ ...

ای بابا!
همین چیزا ادمو میترسونه دیگه 

باشه روش برنامه ریزی و ایناست؟

بهت راهکار میده که چجوری وقتت رو تققسیم کنی.نه از راهکارهای الکیا.واقعا قابل استفادست.ببین من خودم بعد از اینکه ویس هارو گوش کردم.صبح تا قبل نماز ظهر همه کارامو کردم.تا حتی شامم‌رو پختم با دسر و سالادو مخلفات.برای درس و کار هنری و بچه داری و همه چی وقت دادی درگه

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
زنان در کشورهای جهان اول و دوم تقریبا موفق بودن ماهم میتونیم کار و درس جای خود بچه جای خود

اخه اونا خیلی مسولیت بچه روشون کمتره

اشپزی و کاراشون مثل ما نیست
نهایتا یک سال مرخصی بعدم برمیگردن به شغلشون 

بهت راهکار میده که چجوری وقتت رو تققسیم کنی.نه از راهکارهای الکیا.واقعا قابل استفادست.ببین من خودم ب ...

باشه عزیزم
نظم 1 و چی؟؟
اسمش میگی یبار دیگه 

2706