2733
2739
عنوان

چجوري مچ شوهرمو بگيرم خيانتش اثبات شد بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 5115 بازدید | 150 پست
وای نه بچه ها رو نبره گناه دارن اصن اونا رو درگبر این قضیه نکن اسی

چرا خب تنها بره غیراز دوتا حرف زدن هیچی توش نیست حداقل بچه هاشو ببینه شرمش شه بهتره والا درسته تصویر بدی از باباشون شاید پیدا کنن اما قطعا وقتی دیگ خجالت بکشه بیاد سر زندگی خودش باباش،دیگ اونام فراموش میکنن چنین چیزیو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خب تنها بره غیراز دوتا حرف زدن هیچی توش نیست حداقل بچه هاشو ببینه شرمش شه بهتره والا درسته تصویر ...

نههه 

ارزش بچه ها خیلی بیشتره 

اگ قرار بود خجالت بکشه تاالان میکشید

بچه ها خیلی گناه دارن

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
چطوري؟؟؟

از کجا غیر فعال کردی اون گزینه آنلاین رو ازهمونجادیگ عزیزم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728
نههه  ارزش بچه ها خیلی بیشتره  اگ قرار بود خجالت بکشه تاالان میکشید بچه ها خیلی گناه دا ...

خو نبرشون اما با یه چماق بره شوهرشو زنه رو ایقد بزنه تا دلش اروم شه🙄البته اگر جرعت داشته باشه میتونه..دس به چماقشم خوب باشه😊😹

2740

استارتر،هیچی باارزشتر از سلامتی خودت نیست..الان میخوای چی ببینی تو گوشیش..خوب فکر نمیکنی اگه متلا چیزی پیدا کردی یدفعه خدای نکرده سکته میزنی...گوشیشو بزار کنار..اون گزینه انلاین رو فعال کن..فکر میکنه خودش آنلاین بوده. الان خوابش برده..یادش نیست که کی خوابش برده...هیچی هم فعلا تا چن وقت بروشزنیار...چون بدتر میشه بدتر روتون به هم باز میشه...بشین حسابی فکر کن و بزنگ مشاوره..میگن ۱۴۸۰رایگانه..مشاوره تلفنیه...خواهرانه بهت گفتم...اینارو گلم...اگه بفهمه سر گوشیش رفتی خیلی بد،میشه خودت حرص میخوری و مریض میشی..پس فعلا بیخیال شو و برو ی شربت بیدمشکی چیزی بخور تا فعلا آروم شی تا بعد...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706