2737
2734
عنوان

چجوري مچ شوهرمو بگيرم خيانتش اثبات شد بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 5114 بازدید | 150 پست

من كلا آدم خيلي حساسي هستم ميدونم تا لخطه اي كه تو گور بذارنم اين مرد رو نخواهم بخشيد و حسي بهش نخواهم داشت...فقط نميخوام خيلي راحت قصر دربره...ميخوام حساب شده مچشو بگيرم و بعد كه مدرك داشتم تهديدش كنم كه ميرم محل كارت و بين فك فاميلت حيثيتتو ميبرم تا بتونم لااقل ازش امتياز بگيرم...زندگي منو تو سن ٣٠ سالگي با دو تا بچه نابود كرد و منو تا ابد يه موجود زنده بي جون كرد...بايد تاوانشو بده..به نظرتون تعقيب كنم؟؟

من الان كاملا هنگم اصلااااااااااااا فكر نميكردم اين آشغال همچين كاري بكنه...من زن بساز و صرفه جويي ه ...

ولش کن تو چیزی کم نداری و.کم نزاشتی اون زیاده خواهی کرده، من بودم کلا گوشیو میپیچوندن خودشم میکشت نمیدادم فقط از پیاما تو گوشیه خودم عکس میگرفتم که نشونش بدم میدونم،اونموقع نمیتونه کاری کنه چون میدونه کلی مدرک ازش داری،ولی بفهمه همه چیو پاک میکنه بعدنم پیش همه انکار میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ميخوام مدرك جمع كنم كه نتونه هيچ جوره زيرش بزنه و محكوم شه بعد امتياز بگيرم ازش گرچه انقدر ببشرفه كه ميترسم بگه همينه كه هست هر كار ميخواي بكن اونوقت من دستم بمونه تو حنا...يه واهكار حساب شده ميخوام...كسي بلد نيست؟

ببین عزیزم اگر به قول خودت واست اثبات شده که بهت خیانت کرده عکسش رو چتاش داری برای چی میخوای تعقیبش کنی وقتی که میدونی به نظر من یا همین الان بیدارش کن بهش بگو یار که جدا شوم اگر نمی‌خواهید جدا بشی خوبم که دیگه فرق میکنه

💝اللّهم صل علی محمد وآل محمد💝
گوشيش يه عالمه رمز داره...همه جا گالري واتساپ اينستا مسيج تماسها همه قفلن...الانم شانسي باز مونده بو ...

فایل کامندر نداره؟واسه مدیریت فایلهاست، اگه داره همه چی اونجا هست میتونی بری نگاه کنی

2738
ببین عزیزم اگر به قول خودت واست اثبات شده که بهت خیانت کرده عکسش رو چتاش داری برای چی میخوای تعقیبش ...

آره اثبات شده اما ميخوام جوري باشه مداركم كه نتونه هيچ جوره زيرش بزنه...ميخوام نقره داغ شه كه از ترس آبروش به گه خوردن بيفته

من توی نینی سایت خوندم یه چیزی مثل یه دستگاهی که صدای  ضبط میکنه قیمت نداره میتونی بذاری توی ماشینش رو ببینه کجا می خواد بره یا که یک  گوشی  دیگه پیدا کنی زمانی که رفت بیرون مثلا تو از قبلش به این گوشی زنگ بزن بزار توی ماشین شوهر کاملاً گوش کن ببین تو کجا میخواد بره و تعقیب کن

💝اللّهم صل علی محمد وآل محمد💝
2706