2737
2734

باردارم 

قبلا هم سقط داشتم از اول بارداری استراحتی بودم چون هماتوم داشتم بعدم‌جفت سر راهی و سرویکس کوتاه 

کلا هرسری می دفتم دکتر می گفت تکون نخور حتی در حد کارای خونه هم نکن.

مامانم اینارو می دونست اما به غیر از یکی دوبار اصلا برام غذایی چیزی نفرستاد همش و حاضری خوردیم یا از بیرون 

یا خونمون کثافت بر می داشت من نمی تونستم پاشم چون تا می رفتم سونو می گفت طول سرویکس کم شده با این ک قبل وسواس بودم ولی چاره ای نداشتم 

تو  همین نی نی سایت کلی خوندم اونایی ک استراحت مطلق می شن می رن خونه ی مامانشون می مونن چقدرم ازشون پذیرایی می کنه یا هواشونو داره

شاید باورتون نشه اوایل بارداری به مامانم گفتم هوس فلان غذا رو کردم گفت فلان چیزش گرونه( با این ک وضع مالی بدیم ندارنا)درست نکرد برام 

ولی شوهرم چون خانواده ی شوهرم نمی دونستن باردارم رفت گفت مامان خودم این غذارو هوس کردم برام درست کن اونم فوری درست کرد برای پسرش 

یکروزم نکشید گفت وای پسرم فلان چیز هوس کرده براش درست نکنم ..

یا کلا مادرشوهرم خیلی هوای بچه هاشو داره هی زنگ‌ می زنن قربون صدقشون می ره سلام عزیزمممممم پرانرژی بهشون کلا انرژی می ده

هی تعریفشون می کنه 

مامان‌ من خشک و رسمیه تو تلفن کلا اخلاقش این مدلیه

البته از اول اینطوری بود 

من و شوهرم کرونا گرفتیم تو این وضعیت حاملگیم ک استراحت مطلقم بودم کارای خونرو ک شوهرم می کرد اونم‌ افتاد نتونس انجام بده مجبوری خودم پاشدم همه ب حال من خون گریه می کردن ولی مامانم ی بارم حتی ی سوپ درست نکرد برام بیاره هی می گفت می خوای برات درست کنم بیارم ؟خواستی خودت بگو .. فک کنید من خواهرشوهرم بیشتر برام غذا درست کرد فرستاد تا مامان خودم...

تا خودمم نگم یادش نمی افته منو با همسرم دعوت کنه 

کلا هم خیلی چیزای دیگه هست ک پیش اومده

حالا نمی دونم‌ من‌تو حاملگیم حساس شدم اینا خیلی به چشمم میاد یا نه واقعا برام کم گذاشته 

ب نظرتون من زیادی متوقعم ؟ کلا هم انگاری هیچ ذوقی واسه بچه ی من ندارن 

امروز همسرم می گفت انگاری مامانت اینا هیج ذوقی ندارن اصلا نمیرن‌ نمیان هیچی‌ نمی گن 

فقط سکوت کردم 

نمی دونم شما منو راهنمایی کنید

بعضیا مدلشون اینه کاری نمیشه کرد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اول فکر کردم مامانم بهم بی توجهه بعد فهمیدم پیر و ناتوان شده

واسه همین تصمیم گرفتم دیگه دختر نیارم چون فاصلمون زیاد میشد درکی از  هم نداشتیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

ببین اخه بستگی داره تن مادرت سلامت باشه یا نه .واقعا از خانما مسن نمیشه خیلی توقع داشت کلی مشکل کمر و زانو و ... واقعا دست خودشون نیست .حالا ان شالله مادر شما هیچکدوم اینا رو نداشته باشه ولی اگه داشته باشه نمیشه ازش توقع داشت .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
مامانم سنش بالا نیس  من‌اولین بچشم و اولین نوشه

منم مامانم ۵۰ و خورده ایش هست ولی سختی زیاد کشیده ناتوان شده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ای بابا .ادم باردار میشه کلا توقع داره ولی طبیعیه ب نظرم باید هوای بچه هاشون رو داشته باشن 

من خودم ی چیز بخام چند بار ب مامانم میگم تادرست کنه اگه درست نکنه ناراحت میشم 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 

حق داری گلم 

میگی اولین نوه

پسرم اولین وتنها نوه مامانمه

مامانم شنید باردارم از خودم خوشحال تر بود

ولی خب اخلاق ادما با هم فرق میکنه کاری نمیشه کرد شاید درون گرا هست و احساساتشو نشون نمیده

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706