2733
2734

یا خال یا زگیل یا کله کچل زخمی یا دندون کج زرد یا کک و مک و چربی و عمل بدنای ناجور اخه خب تو که هرچی میگم تبلیغ کمتر بذار دایورت کردی رو کلیه چپت حالا ک تبلیغ میگیری بگییییییر دوتا شکلات و چیپس و گل و بلبل تبلیغ کن .قشنگ کمر بستی حال مارو بهم بزنی اهههههه۰🤢🤢🤢🤢🤢😒😒😒😒😒

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نون توی زگیل و چزبی و کله کچله🤢😂

نون تو نگهداری ماها هم هستااااا نونو از ما دارن

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738

این گوشت گوسفنده رو بگو!!!شاید یکی پول نداشته باشه اینو ببینه دلش بخواد.

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
نون تو نگهداری ماها هم هستااااا نونو از ما دارن

رابطمون یه رابطه انگلیه

هم ما بدون نی نی سایت نمیتونیم هم نی نی سایت بدون ما نمیتونه :) 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
اد بلاک نصب کن ازون بیا نی نی سایت. تبلیغا رو بلاک میکنه

نمیتونم خط ندارم رمز کاربریمم یادم نیس با شماره خودمم نیومدم

این گوشت گوسفنده رو بگو!!!شاید یکی پول نداشته باشه اینو ببینه دلش بخواد.

نه گلکم گرگ ک نیستیم گوشت خام ببینیم دلمون بخواد

نه گلکم گرگ ک نیستیم گوشت خام ببینیم دلمون بخواد

نع منظورم این بود شاید یکی نتونه بخره اینو ببینه یاد کبابی چیزی بکشه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
نع منظورم این بود شاید یکی نتونه بخره اینو ببینه یاد کبابی چیزی بکشه

ای جونم برا دل مهربونت کاش اجی کوچیکه من بودی توووو

2706