2733
2739
عنوان

همه دروغ گو هستن..

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 75 پست
دیگه چشمامو میخوام‌ببندم فقط ترور بکنم بعضی هارو🤦‍♀️

ترور؟؟؟؟ بیخیال بابا ندیده بگیر فقط 

اعصاب خودتو بیشتر از این بهم نریز

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
ترور؟؟؟؟ بیخیال بابا ندیده بگیر فقط  اعصاب خودتو بیشتر از این بهم نریز

نه باید پاسخگو باشه باید یه جوابی داشته باشه ببخشید اعصابم داغونه 

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوای تعریف کنی چی شده؟ یکم سبک شی

نمیشه اینجا گفت 

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2731
باش هرجور راحتی  فقط اینکه خودتو اذیت نکن

فدات اجی مهربون کاش کسایی مثل تو تواین سایت پر بود🤦‍♀️

فدات اجی مهربون کاش کسایی مثل تو تواین سایت پر بود🤦‍♀️

قربونت عزیزم وظیفه است 

آخه هرچقدر بیشتر به این موضوعات فکر کنی اعصاب خودت بهم میریزه ،من خیلی وقته خیلیارو نادیده میگیرم ، حالم خیلی بهتره 

امیدوارم توام مث من بشی به زودی

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
قربونت عزیزم وظیفه است  آخه هرچقدر بیشتر به این موضوعات فکر کنی اعصاب خودت بهم میریزه ،من خ ...

خدا نکنه خوشگلم🥰

دیگه دل نمیسوزونم هیچوقت این یک تجربه در نی نی سایت

2740
دیگه خیلی وقته برام مهم نیستن چرا اعصاب خودمو خورد کنم

منم تگ نمیکنی 🥺🥺🥺

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
منم تگ نمیکنی 🥺🥺🥺

اخ ببخشید  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
اخ ببخشید    

😊😊🥰

الان که دیدم توجه کردم که تو منو چند وقته 

تگ نمیکنی 😐😐

یعنی منم جزو اونام 😑😑😑

من که دوست دارم بزارم برم ؟😊

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒
😊😊🥰 الان که دیدم توجه کردم که تو منو چند وقته  تگ نمیکنی 😐😐 یعنی منم جزو اونام 😑😑😑 ...

نههههههههههه

اخه از اولم تگت نمیکردم

می کردم؟؟؟؟

ببخشید خب  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

سلام عزیز دلم 

باز آمپر چسبوندی دختر 

کلا اینجارو جدی نگیر ،به هرکسی اعتماد نکن 

دوستی هر کسی رو قبول نکن

تو تاپیک های که خیلی از مشکلات میگن نرو 

من خودم حساسم واقعا مشکل طرف برام مهم میشه 

براش جوش میزنم ،حرص میخورم بعد دیدم طرف الکی 

گفته نابود میشدم ،الان معمولا این تاپیک ها نمیرم 

که اذیت نشم 😊😊

به خیلیا اعتماد داشتم که خوب ریدن به هیکلم 😐😐

درس عبرت شد دیگه اعتماد نکنم 😊😊

خیلیا رولایک میکردم که هوا برداشته شون الان لایک نمیکنم 😁😁

راستش الان خیلی راحتم 

اولش سخت بود ها الان عالیم عالی 

تازه میفهمم نبودشون چه آرامش داره 😊😁

نههههههههههه اخه از اولم تگت نمیکردم می کردم؟؟؟؟ ببخشید خب    

😊😊😊

خب پس دوستم داری 😁😁😆

تو تاپیک قرآن فقط تگم میکردی 

😊😊😊 خب پس دوستم داری 😁😁😆 تو تاپیک قرآن فقط تگم میکردی 

اهان اره

من دیگه تاپیک قران تگ نمیکنم 

خود جیران تگ میگنه  

2706