2737
2734
وای من عاشق سبزی پاک کردنم  ی حال خیلی خوبی داره  انگار زندگی جریان داره😍😂

وای من خیلی بدم میاد سبزی پاک کردن

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاش خوبه دختر .کمر درد گرفتیم 🤣🤣

من هفته پیش مامانم گرفت

یعنی کیف میکردم داشتم پاک میکردم😂😂😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2731
میدونم عزیزم همه الان همینن اما چاره چیه  پیر میشیم غصه میخوریم فعلا همینی هم ک هست باید کی ...

والاه دوری ازشوهروعشق هیچ حوصله ای نمیذاره هعی!تااومدیم بخاییم عروسی بگیریم زن عموش داره میمیره!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
بللله آدم باید همیشه مثبت فکر کنه و زیاد به ناراحتی های زندگی فکر نکنه اینجوری همه چی درست میشه😉

افرین

دقیقا 

ما خانما باید پر انرژی باشیم 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
کنکوری هستی؟؟؟ 

آرهههه😫😫😫دست رو دلم نزار

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
وای من خیلی بدم میاد سبزی پاک کردن

چرا؟؟؟ من ک عاشقشم 

اصلا این بوی سبزی های تازه

بعد شستنشون

بعد تمیز کردنشون 

خیلی حال میده😍😍😍

2740
آرهههه😫😫😫دست رو دلم نزار

اخیییی

من میخوام ی بار دیگه برگردم زمان کنکورم

خیلی دوره ی شیرینه

والاه دوری ازشوهروعشق هیچ حوصله ای نمیذاره هعی!تااومدیم بخاییم عروسی بگیریم زن عموش داره میمیره!

واییی

اخی عزیزم

الهی همچی درست بشه 

شوهرت مگه کجاست

@aniya82   بیا خانم خوشگل ببینم چیکار کردی

بخور و بخواب و درس😀 درس راجب سقراط بود نشستم غصه شو میخورم😂

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
چرا؟؟؟ من ک عاشقشم  اصلا این بوی سبزی های تازه بعد شستنشون بعد تمیز کردنشون  خیلی حال ...

کارای خونه روهمه رودوست دارم امااین یکی نه... چندروز پیش سبزی خورش خریدم پاک کردم ولی کلا دوست ندارم به آخرش که میرسم بدم میاد همش قاطی پاتیه😅

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
واییی اخی عزیزم الهی همچی درست بشه  شوهرت مگه کجاست

مرسی عزیزدلم

خونه خودش هست بابام اجازه نمیده ببینمش خیلی سختگیره هعی اگه عروسی جورنشه شاید تابهارنبینمش!هعی!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
بخور و بخواب و درس😀 درس راجب سقراط بود نشستم غصه شو میخورم😂

اخی

منم خیلی غصه خوردم براش

مرد خوبی بود😂

مرسی عزیزدلم خونه خودش هست بابام اجازه نمیده ببینمش خیلی سختگیره هعی اگه عروسی جورنشه شاید تابهارنب ...

عه چ بد 

اخه چرا شما ک دیگه بهم محرمین

چرا خانواده ها سخت میگیرن

2706