2733
2739

ولی اصلا نمی خوره هیچی ..دارو که اصلا نمیخوره ..به زور هم دادمش ولی اثر هم نکرد ..اسهال داره مثل آب ..حتی موقع خوابش تو شب هم اسهال می‌کنه ..غذا هم نمی خوره ..به زور می دم دو لقمه هم نمیخوره .. فقط کمی آب میخوره ..بخدا دیوونه شدم ..خودم هم تو این چند روز مریض شدم .سردرد شدید بدن درد..چون شب و روزم همین بچه شده ..چیکار کنم خوب بشه ..مرسی 

دوست عزیز اسهال بچه تون خوب شد.اخه بچه داداشم همین مشکل رو یه هفته داره بااینکه 48 ساعت بستری بود ام ...

سلام عزیزم .من الان پیاماتونو دیدم ..آره .. خدارو هزار مرتبه شکر خوب شد ..بعد از پنج روز ..مداوم اسهال داشت ..و هیچی نمی‌خورد ..

و قطره ی پدی لاکت معجزه کرد ..همون دفعه اول ده قطره دادمش تا شب بند اومد ..

دوست عزیز اسهال بچه تون خوب شد.اخه بچه داداشم همین مشکل رو یه هفته داره بااینکه 48 ساعت بستری بود ام ...

البته اصلا نباید بزاری بدنش کم آب بشه ..به زور بده بهش غذا فقط کته ‌ با ماست نعنا ..موز .. سیب..آب میوه سیب طبیعی ..آب جوشیده سرد شده ..اگر نخورد با سرنگ بهش غذای میکس شده بدید ولی حتما بدین که کم آبی باعث کم خونی و تشنج نهایتا میشه خدایی  نکرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728