2752
2734
عنوان

مامانایی که کمتر از 1 ماه به زایمانشون مونده بیاید دور هم باشیم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1719 بازدید | 146 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام بچه ها منم هفته اول مرداد به احتمال زیاد سز میشم.بچه ها شما پوشک برای بدو تولد چه مارکی و چه سایزی گرفتین؟شیر خشک چی بگیرم اگه احتمالن نتونستم شیر خودمو بدم بهش؟
بیاید تمرین کنیم ، وقتی نعمت های بقیه رو می بینیم ، بگیم ماشاء الله یعنی آنچه خداوند بخواهد . چون ایمان دارم که وقتی نعمتهای دیگران رو با شادی و از صمیم قلب سپاس میگذارم خداوندم هم سنگ ان و یا بهتر از ان را به من عطا میکند .آمین
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
روزی جان من پوشک,پریما پمپرز گرفتم ..شیر خشکم ک اصلا سراغش نرفتم ..گفتم خدایی نکرده اگه نشد بعدا ی فکری واسش میکنم ..شمام بد ب دلت راه نده ایشالاه خودت بچه اتو شیر میدی و نیازی ب شیر خشک نمیشه
قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را, این باران است ک باعث رشد گلها میشود ,نه رعد و برق...
کسانی که به تازگی زایمان کردند و یا زایمان خواهند کرد لطفا اطلاعاتشونو در اختیار ما قرار دهند http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=897394
دل نده به آدم ها . . . تو که از خدایشان عاشق تر نیستی . . . آن ها خدای خود را به نیمه نانی میفروشند . . . تو را به نیمه شبی . . .
سلام مامانا. اول به همه تبریک میگم که به زودی نی نی های نازتونو بغل میگیرین. بعدشم براتون آرزو صحت و سلامت میکنم. منم 20مرداد طبق سونوگرافی وقت زایمانم اما به خاطر وضعیت بریچ دخملی مجبورم سزارین بشم. احتمالا هفته 38 دیگه برم واسه عمل برای منم دعا کنین .
مانیای عزیزمون 15 مرداد به دنیا اومد ..خدایا به سلامت دارش:)