2737
2734

دلم واسه داداشم میسوزه تو راه بد کشیده شده کارای بد میکنه مواد میکشه 17 سالشه من 19 سالمه بخدا داداشمو از جون خودم بیشتر دوست دارم قبل عروسیم دوست صمیمی هم بودیم انقد داداشم خوب بود با ادب بود حتی اگه سیلی هم بزرگترش میزد سرشو بالا نمیکرد نگاه کنه انقد خوشکله داداشم که حدو اندازه نداره از خوشکلیش تو فامیل و محله معروفه بخدا تو خیابون کارثرا بهش نگاه میکنن چشاش آبی تیله ای  اما الان سه ساله ازدواج کردم اومدم یه شهر دیگه 4 ماه یک بار میبینمش دیگه مثه قبل نیست ازم دور شده با دوستای نا باب میگرده صدمه به جسمش میزنه میاد مواد مصرف میکنه خونه چشاش کاسه خونه یه دفعه دیدم زیر پتو گریه میکنه روانشناس هم نمیاد جیگرم واسش آتیشه داداشم پاره تنم جلو چشمام داره آب میشه کلی دل دل کردم امروز به پدرم زنگ زدم گفتم داره چیکار میکنه گفتم منکه پیشش نیستم حد اقل بابام حواسش باشه اونم امروز کتکش زده حال روحی داداشم بد تر شده میگه توام پشتمو خالی کردی داداش دسته گل قشنگم داره پر پر میشه دلم پره غصست خود بابام ورشکسته شده حالو روزش داغونه مادرشم فوت کرده ماشین و خونه بابامم توقیف کردن 1 بار سکته کرده  قلبشم ناراحته مادرمم افسردگی شدید همش گریه میکنه دارو مصرف میکنه مریضی عصاب گرفته تو یه ماه 10 کیلو کم کرده منم شهر دورم شوهرم واسه کرونا نمیزاره زیاد برم بیشتر از همه جیگرم واسه داداشم میسوزه از من دلگیره که به بابا گفتم جواب تلفنمو نمیده از بابا کتک خورده مامانم میگه صورت مثل ماهش کبود شده😭😭😭😭😭😭

عزیزم 😓😓😓😓😓

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

الهی😔

عزیزم تنهاش نزار حتی اگه جواب تلفنتو نمیده انقدر زنگ بزن تا حرف بزنه فقط تنهاش نزارید به مادرپدرت بگو عوض کتک ریشه یابی کنن محبت کنن

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍
2706