2733
2734
عنوان

اینکه میگن بچه رو ب زیون بگیرین بانوجون لج نکنین همش حرفه...

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 55 پست
مشکل اینجاس تا میان حواسشونو بهش جم کنن دادوهوار راه میندازه فوش میده 

خب یاد گرفته دیگه که اگه فحش بده و داد بزنه شما دزگه کاری به کارش ندارید

تربیتتون‌از همون اول اشتباه بود

اگه بار اول که فحش میداد ی سیلی میزدش بار دوم اینکارو نمیکرد

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خ سخته کاش سرشو به کار گرم کنید بره جایی که علاقه داره شاگردی 

رفته دیگ ب درس علاقه نداره بابام پارسال بردش تراشکاری اونجا نموند الانم بادوستاش رفتن یه فنسه کاشیه میرن توشـکاشی باز میکنن مشکل اینه همه کسایی ک توفنسن همسن داداشمو پسرای بی ابرو 

هرچقد ب داداشم بابام گف نرو اونجا ولی میگ جونمو بگیرین من اونجا میرم

2731
خودت سعی کن رابطه عاطفیتو باهاش قوی کنی باهاش صمیمی شو از دور کنترل کنید اصلا سئوال جواب نکنیدش عصبی ...

اصلن نمیشه باهاش حرف زد هیلی اوضاش بد شده یه مدت ب مامان بابام گفتم سوال پیچش نکنین یه روز دیدن گل کشیده اومد خونه حال نداشت

مامان من گیر میداد بهمون ولی بابام تاحالا چیزی نگفت

مهربون‌بودن با تربیت کردن فرق داره

اگه قرار بچه ی ادم‌ احترامشو نگه نداره یا فحش بده همون بار اول باید ادبش کرد تا تکرار نشه و الا یاد میگیره و دیکه کاری از دستت ساخته نیست

رفته دیگ ب درس علاقه نداره بابام پارسال بردش تراشکاری اونجا نموند الانم بادوستاش رفتن یه فنسه کاشیه ...

این آدم رو ولش کنید و بگید ما بهت اطمینان داریم که عاقلی و پای انتخابات وای می ایستی

اصلن نمیشه باهاش حرف زد هیلی اوضاش بد شده یه مدت ب مامان بابام گفتم سوال پیچش نکنین یه روز دیدن گل ک ...

فقط باید با زبون خوش رامش کنید بدتر میشه با محبت و دلسوزی باهاش حرف بزنید اقتضای سنشه نباید بزارید عصبی بشه

این آدم رو ولش کنید و بگید ما بهت اطمینان داریم که عاقلی و پای انتخابات وای می ایستی

اخه خیلیییی مشکوک میزنه الانم ب مامانم میگم گیر نده میگ مگ میشه ادم سر یه بیرون رفتن ساده  اینجوری دادوقال کنه 

چن وقت پیش فیلم چن تا پسرتوشهرمون پخش شد مامانم میگ حواسمون بهش نباشه خدایی نکرده این بلاسرماهم میاد اونام مامان باباشون حواسشون بهشون نبود

بابام بار اول همینکارو کرد بعددید دستشو باتیغ خط میندازه دیگ ترسید

دستشو با تیغ خط میندازه مشکل از لحاظ روان داره شاید

باید مشاوره میبردیدش..شاید با دوتا رفیق همین مدلی دوس شده روش تاثیر گذاشته ..باید حواستون‌به دوستاش میبود ...چون دوست روی ادم‌خیلی تاثیر میذاره

دستشو با تیغ خط میندازه مشکل از لحاظ روان داره شاید باید مشاوره میبردیدش..شاید با دوتا رفیق همین مد ...

اره پارسالو خیلی اهنگ مهراب گوش میدادو بایه دختر دوس شده باهاش دعواکرد دستشوخط انداخت گزاشت اینستا همه دیدن 

یکی ازدوستاشم اینکارو کرده بادستش