2733
2739

تاپیک داداشمو بخونید متوجه میشید

اینکه میگن بانوجوون لج نکنیدو گیرندیدو رفیق باشین حرفه

هیچ پدری مهربون ترازبابای من نیس خداییش ولی الان ب داداشم نمیتونه بگه بالاچشت ابروئه 

داداشمم خیلی مشکوک میزنه دوستاش خوب نیستن هرشبم میره بیرون ازسرروشم بوی سیگارمیاد.

چن ماه پیش گل کشیده بود بابام کلی دعواش کرد یه بارترامادول گرفته بوداینو اون کسی ک ازش گرفته بود ب بابام گفته بود.الانم فقط ۱۷سالشه.

الان میخواس بره بیرون بابام گف نرو بشین خونه سرده هوا دوستاتوصداکن بیان کوچمون.همچین دادوبیدادراه انداخت ک نگو .بعدشم ب یه بهونه ای اومد گف فلانی میگ بیل بیاربرام بابام گف تومیترسی منم باهات میام همچین طادو هوارراه انداخت نمیدونم ب دوستش اس داد ک بابامم میاد زنگ بزن بگو دیگ نیا بعداومد صدای دوستشو گزاش روایفون ک میگف دیگ نیا بعدبادادو هواررفت بیرون...

مامان بابام خیلی شک کردن میگن انگار یه چی هس اون بیرون ک معتادش کرده ک تابهش میگی نرو ب این روز میفته.حالا اون چیزمعلوم نیس چیه

ب نظر شمام مشکوکه یا ما اینطور فکرمیکنیم؟

مشکوکه

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممکنه خیلی جامعه بد شده خیلی

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

خیلیییی مشکوکه با ی روانشناس صحبت کنین راهنمایی بخواین

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2740
مشکوکه

بابام میگ ازفردا تعقیبش کنم ببینم باکیاس کجا میره 

یه بارم بابام تعقیبش کرد ولی اومد توخونه دادو بیداد راه انداخت 

پارسالم یاد گرفته بود تا بهش چیزی میگفتیم دستشو خط مینداخت چن روز پیشم بادوس دخترش دعواش شده بودخط انداخته بود.

اینکارارو هم میکنه ادم میترسه بهش چیزی بگه

همون قضایای گل و ترامادول تکرار میشه دیگه که اینطور عصبی هم هست با یک مشاور مشورت کنید که درست رقتار کنید 

اگر گل بکشه بیاد خونه چشماش قرمز میشه و میره سر یخچال 

اگر ترامادول بخوره یا میخوابه یا میره تو خودش

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
2706