2737
2739
عنوان

دروغگو

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 80 پست
من که ۱۸ سالمه هیچی از اینا نمیدونم  و اینکه عقد کردیم محضری  صیغه نیستیم و سند هم یه بار ...

وای الهی از ۱۲ سالگی ازدواج کردی؟؟؟ ناراحت نشو چرا پدر و مادرت همچین کاری کردند

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که ۱۸ سالمه هیچی از اینا نمیدونم  و اینکه عقد کردیم محضری  صیغه نیستیم و سند هم یه بار ...

از ۱۳سالگی یعنی ازدواج کردی🙄😐😐😐

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
2728
دعوا کردیم  گفتم دیگه خسته شدم طلاق میخام  الان میگه خطمو بده

عزیزم... 

چه شرایط سختی خب شش سال از عمرت چرا پای این ادم گذاشتی 

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀

توروخدادعوانکنید یه خط،بگیر بره😭😂

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2738

کسی بوده تو سایت ک با بچه هم جدا شده باشه شما ب خودت نگاه کن ببین میتونی جدا شی کفش اهنی میخواد اگه درخواست از طرف تو باشه

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
بچه ها کسی اینجا نیست جداشده باشه؟ زندگیتون چجوره؟

ناراحت نشو ولی زبون نداشتی کلاس ۵ دادنت به این .تو۱۸ سالته همسنا تو تازه میخان گوشی بخرن توبفکرطلاقی بیشترفکر کن ببین مشکل کجاس

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
حالا شاید عصبی بوده یه چیزی گفته شما ببین درد و مشکلش چیه که ناراحته، وگرنه دور از جون گ.. خوری کاری ...

بهم گفت تو فکر پسرای مردمی  .از دیشب تا الان همین حرفش تو ذهنم تکرار میشه 

حالم ازش بهم میخوره 

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
ناراحت نشو ولی زبون نداشتی کلاس ۵ دادنت به این .تو۱۸ سالته همسنا تو تازه میخان گوشی بخرن توبفکرطلاقی ...

الان ۶ ساله یه روز خوش نداشتم 

فک نکنم از این بعد درست بشه 

میگن عروسی کنی بهتر میشه ولی میترسم 

خوایا خودت مواظب دخترم باش❤
الان ۶ ساله یه روز خوش نداشتم  فک نکنم از این بعد درست بشه  میگن عروسی کنی بهتر میشه ولی ...

چندسالشه باخونوادت صحبت کن چشه مگه

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟