2737
2739
عنوان

اونایی که ناقلن ولی علائم ندارن یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 34 پست
آره ولی یه ناقل بره بیرون بهتر از دو تا ناقله.. 

بالاخره ناقله فرقی نداره 

البته شایدم نباشیم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
دیگه ماسک و شیلد میزنی برو از همه هم فاصله بگر زودم برگرد نمیشه که زندکی نکنی گلم

درسته منم همین نظرو دارم 

سه تا ماسک میزنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منن دو شب خونه کرونایی خوابیدم فرداش تب کردن ب نظرتون منم ناقلم؟؟

منم یک شب پیششون خوابیدم 

شاید باشی شایدم نباشی

خب چ اصراریه دوتاتون برین  یکیتون بره

خب شوهرم نمیدونه چی بخره 

میریم هایپر نیم ساعته برمیگردیم نمیشه؟؟

2740
سه تا هم نیازی نیست دوتا سه لایه هم بزنی کافیه خودو دیگه خغه نکنی حالا خخخخ

باشه 

مرسی عزیزم

بالاخره ناقله فرقی نداره  البته شایدم نباشیم

آره عزیزم ولی فکر کن توی یه خانواده ۵ نفره همه ناقل باشن... همه ۵ نفر با هم برن بیرون... اونوقت جامعه ۵ برابر بیشتر در معرض خطر قرار میگیره.. واسه همین میگن فقط یک نفر بره خریدهای ضروری رو انجام بده... بعدشم اصلا ممکنه شوهرت نگرفته باشه... دوست من خودش دوبار کرونا گرفت ولی تست شوهرش هر دوبار منفی شد.. 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
آره عزیزم ولی فکر کن توی یه خانواده ۵ نفره همه ناقل باشن... همه ۵ نفر با هم برن بیرون... اونوقت جامع ...

شاید من نگرفته باشم 

شاید من نگرفته باشم 

خودت گفتی ناقلی ما که چیزی نگفتیم 😂 ولی اگه تازه در تماس بودی یه چند روزی صبر کن پس.. اگه چند روز گذشته و چیزی نشون ندادی همون با ماسک برو به کارات برس 

عشق سالهای کرونا... پسرم 
خودت گفتی ناقلی ما که چیزی نگفتیم 😂 ولی اگه تازه در تماس بودی یه چند روزی صبر کن پس.. اگه چند روز گ ...

چند روز گذشته 

با ماسک میرم شیلدم میزنم

2706