2737
2739
شوهرم فقط وفقط سرش تو گوشی ولبتابشه

خب بزار بازم بهت امید بدم

اگه از سر و صدای بچه ها و شام و ناهار غر نزنه بازم خوبه

وگرنه بازم واویلاست

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....
از زندگیم و شوهرم و بچه هام لذت میبردم... خیلیا حسرت دارن یه ازدواج خوب  و بچه رو دارن با بچه ...

حرفاتون درسته ولی نگرانی اینده و ارزوهای بلند وقشنگ جوانی ادمو دیونه میکنه وزمانی که چشمت کف دست شوهرت باشه این مشکلات وارزوها دوبرابر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از زندگیم و شوهرم و بچه هام لذت میبردم... خیلیا حسرت دارن یه ازدواج خوب  و بچه رو دارن با بچه ...

اینا قشنگه وقتی که زن به تنهایی خسته نشه

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....
2731

شما نمیدونی مرد تو خونه باشه یعنی چی بدترین عذاب دنیاست حتی اگه بهترین مرد هم باشه باید تا عشر بره سر کار 

مرد تو خونه باشه زن رو دق میده

بورس ترکیده شد کار؟

نمیره بدترین بحث رو باهم کردیم سربورس اما پاش از خونه بیرون نمیزاره از اول صبح تا اخر شب سرش تو گوشی ولبتابه واخر شبم قرص خواب میخوره ومیخوابه 

2740
شما نمیدونی مرد تو خونه باشه یعنی چی بدترین عذاب دنیاست حتی اگه بهترین مرد هم باشه باید تا عشر بره س ...

من دیگه افسرده شدم نگرانی اینده و ارزوهای که فکر کنم هیچوقت بهش نرسم دیونم کرده بعضی وقتا فقط دلم میخواد بمیرم

دقیقا من الان دارم دق میکنم 😥😥😥

من شوارم از ساعت ۳ خونست تا شب با اینکه با من کاری نداره ولی من دق میکنم همش دوست دارم عصر ها هم سر کار بره اشلا نمیتونم کاری کنم وقتی اون خونست من مثل مرده ها میشم فقط افسرده میشم

2706