2737
2734
قبول کنید که رفتارشوهر خیلی مهمه و رو زن تاثیرمیزاره.مامان خوبی نیستم چون نمیتونم آرامش بهشه بدم
عزیزم چون همسرت بهت توجه نمیکنه این احساسها سراغت امده ؟؟؟؟؟؟؟؟
پروانه به خرس گفت: دوستت دارم... خرس گفت: الان میخوام بخوابم،باشه بیدار شم حرف میزنیم... خرس به خواب زمستانی رفت و هیچوقت نفهمید که عمر پروانه فقط 3 روز است... آدمای زنده به گل و محبت نیاز دارن ومرده ها به فاتحه! ولی ما گاهی برعکس عمل میکنیم! به مرده ها سر میزنیم و گل میبریم براشون, ولی راحت فاتحه زندگی بعضیارو میخونیم ! گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمر شکوفه هاست! بیائیم ساده ترین چیز رو ازهم دریغ نکنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمون باش به دنیا که بیاد انقدر عزیز بشه که خدا میدونه. هدیه ای که خدا نا خاسته واستون گذاشته خیلی شیرین میشه
فرشته بهاری من خدا بلاخره معجزشو نشونم داد و مسافر دلم شدی. از امروز تو رو دست خودش میسپارم......
2740
فریده جون ببین عزیزم من درک میکنم که ممکنه شرایط سخت باشه برات خصوصا فرزندی که مهمان ناخونده بوده ولی میدونی چیه تو دوران بارداری مادر به خاطر تغییرات هورمونی خیلی نمیتونه از شرایطش احساس لذت کنه ومعمولا منفی نگر میشه اگر صبر کنی روی ماه فرزندت را ببینی مهرش حتما به دلت میشنه درضمن همبازی ویار خوبی برای داداشش میشه
پروانه به خرس گفت: دوستت دارم... خرس گفت: الان میخوام بخوابم،باشه بیدار شم حرف میزنیم... خرس به خواب زمستانی رفت و هیچوقت نفهمید که عمر پروانه فقط 3 روز است... آدمای زنده به گل و محبت نیاز دارن ومرده ها به فاتحه! ولی ما گاهی برعکس عمل میکنیم! به مرده ها سر میزنیم و گل میبریم براشون, ولی راحت فاتحه زندگی بعضیارو میخونیم ! گاهی فرصت باهم بودن کمتر از عمر شکوفه هاست! بیائیم ساده ترین چیز رو ازهم دریغ نکنیم.
خوب عزیزم وقتی 2 تا بچه داشتی(بچه خودت و شوهرت) چرا مواظب نبودی و سفت و سخت جلوگیری نکردی؟؟؟

الانم که دیگه برای این حرفها خیلی دیره
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
سلاااام همه اونهایی که ناخواسته باردار میشن این حس رو دارند
یکیش هم من که الان دخترم رو که خداخواسته باردار شدم از همه بیشتر دوست دارم عاشقشمممممممممممممم
دوست داشتی بیا این کلوپ که مخصوص بارداری ناخواسته هستhttp://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=15031&ChatDate=20-7-1392
"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ"‌
خوب الان شرایطتت یه جوریه که فقط خودت میتونى کمک خودت باشی
الکی حرص نخورواسه هیچی وبزن به بیخیالى،فقط خودتو داغون تر میکنى
یعنى سریع بعدازاولى باردار شدى؟
پسررو هم قبول کردى حالا باهاش خوب باش تاشوهرتم خوب باشه وپایبندتون شه
دست بزار روی نقاط قوته شوهرت
غر نزن که واسه مرد هیچ اثری نداره
سعى کن زندگیتو ازنو،حتى تواین شرایط سخت..بسازى عزیزم
کاش همه میتونستیم باور کنیم که دنیا خیلی زود میگذره
2706