2737
2734
برو بده من چندین بار تاحالا رفتم بعدم چیزای بخور که جبرانش کنه مث گوشتو مرغو عدس ماش

خوش بحالت چندبار رفتی 

من چندسال پیش خیلی لاغر بودم میخواستم خون بدم گفتن تو خودت خون نیاز داری برو 😂😂

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
ارع تا دو روز ک بیحال بودم ی هفته بعدش سرما خوردم بدنم بشدت ضعیف من خودمم معده درد دارم اینجور ب ...

اهان فکر کنم سیستم بدنیت کلا ضعیفه درسته؟

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفم عزیزم💕 منظورم اینه یه مرد بره بده زنا همینجوریش کم خونی دارن

مرسی عزیزم🌸🌸میدونم عزیزم فهمیدم منظورتو ولی دلم نمیاد امروز دلم سوخت

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
2731
اهان فکر کنم سیستم بدنیت کلا ضعیفه درسته؟

ا ع

کلا 

مثلا سرماخوردگیام سه تا چهار هفتن طول میکشن

دیگه خون دادم بدت م شپم

اما حس خوبی داشتم

همیشه دوس داشتم

امسالم میدم انشالله

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
اره شنیدم خیلی خون الان احتیاج دارن و کمه ، هیچ مشکلی نداره من میدادم . اگه بدنت مشکلی نداره اصلا مت ...

نه خداروشکر مشکلی ندارم اهل دودو مشروبم نیستم واسه همین میخوام برم چون شنیدم سیگار بکشن یا مشروب بخورن نمیتونن خون بدن

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
2740
2706