2752
2734
عنوان

سوال در مورد طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نپرسیدین تا کی پایین میاد؟

نه من چون احتیاج داشت شوهرم فروختم 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
علمی در کار نیست بستگی به انس جهانی طلا + قیمت دلار داره که هیچ کدام قابل پیش بینی نیست اون هفته قیم ...

خود همین که گفتی علمه عزیزم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
خداییش من ماه پیش مرغ گرم 18کمتر گرفته بودم من ماهانه میخرم دیروز 26بود نفسم گرفت

اره ماهم ماهانه میگیریم میگیم تازه باشه،امروز دیدم زدا بودن ۱۵،حالا نمیدونم چی بود قضیش،واسه تنظیم بازار بود یخ زده بود نپرسیدم

از ریال بی ارزش تر خودشه یعنی پول بزار پشکل بخر بهتره تا نقد بزاریش 

وای یاد اون یارو افتادم که حساب کرده بود یه الاغ داشته باشی از عنبرنسایی که تولید میکنه ماهانه چقدر درامد داری  

آه طلا بره گرمی ۶۰۰ یعنی دلار باید ۱۲ و ۱۳ بشه که اصلا تو عقل نمیگنجه یعنی ماشین خونه گوش گوشت لبنیا ...

دلار فک نکنم زیر ۲۰ بیاد،یعنی بیاد یجور معجزه ب نظرم،چی شدیم بخدا

2706