2737
2739

مامان من هفته ی گذشته سی سی یو بستری شدن آره اجازه میدادن البته بیمارستان خصوصی بود اما نرو 

من از بیمارستان کرونا گرفتم 

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
وای چه بد .به عنوان همراه اگ لازم باشه باید برم 😢الان بهترین?

الان آره ولی مریضیه سختیه اگر ای سی یو بستری هستن اصلا احتیاج به همراه ندارن سعی کنید نرید.درسته اون بخش ضد عفونی میشه اما آسانسور و راه پله ها و سالن انتظار خیلی آلوده است.

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
الان آره ولی مریضیه سختیه اگر ای سی یو بستری هستن اصلا احتیاج به همراه ندارن سعی کنید نرید.درسته اون ...

ممنون عزیز .خدا همه بیماران رو شفا بده .ملت اسیر کردن هزارتا درد و بدبختی کم بود کروناهم اضاف شد

ممنون عزیز .خدا همه بیماران رو شفا بده .ملت اسیر کردن هزارتا درد و بدبختی کم بود کروناهم اضاف شد

آره واقعا.منم مامانم که بستری شد از یه طرف خوب دلم طاقت نیاورد و یه سری وسیله احتیاج بود براشون ببرم از یه طرف هم از محیط می ترسیدم.دقیقا هم روزی که مامانم مرخص شد علائم من شروع شد

الان آره ولی مریضیه سختیه اگر ای سی یو بستری هستن اصلا احتیاج به همراه ندارن سعی کنید نرید.درسته اون ...

سلام عزیزم، شما چند روز بیمارستان بالای سر مادرتون بودین؟

منم دخترم وقت عمل داره خیلی نگرانم.

عزیزم شما چطور؟ مشکلی پیش نیومد براتون خدای نکرده؟

خداروشکر فعلا بخیر گذشت .ولی هنوز درگیر رفت و امد بیمارستان تا حدودی هستیم.ممنون عزیزم به یادم بودی الهی همیشه شادو سلامت باشی

2706