2737
2739
عنوان

دقیقا سه هفته پیش همچین شبی

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 40 پست
ان شاالله هر چه زودتر خوب بشین تورو خدا شما هم برای خوب شدن مامانم که بیماری خاص داره دعا کنید برای ...

عزیزم با همین دل شکسته ام برات دعا میکنم که حاجتت برآورده شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم با همین دل شکسته ام برات دعا میکنم که حاجتت برآورده شه

خیلی ممنون عزیزم ان شاالله حاجت شما براورده بشه یا خدا همه دریاب چقدر شما مهربونید اشک تو چشمام جمع شد بخدا 😢

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
خیلی ممنون عزیزم ان شاالله حاجت شما براورده بشه یا خدا همه دریاب چقدر شما مهربونید اشک تو چشمام جمع ...

ممنون عزیزم مهربونی از خودته ایشالا هیچ وقت هیچ کس تو شرایط الان من نباشه

ممنون عزیزم مهربونی از خودته ایشالا هیچ وقت هیچ کس تو شرایط الان من نباشه

آخی عزیزم درکت میکنم نگران نباش خدا بزرگ به خودت برس مایعات زیاد بخور اسپنددود کن استراحت کن 

ان شاالله که زود زود خوب میشی خدا معجزه میکنه من بهش ایمان دارم

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2740
توکل بخدا

یا خدا