2733
2739

نمیخوام بحث ژنتیک و اینا راه بندازید..

چون در کنار ژنتیک غذاها و دعا ها اثر گذارن ...

خودم 

دستمو میذارم رو دلم سوره والعصر رو واسه صبور شدن بچه ام میخونم...

ذکر یا مصور برا زیبا شدن بچه ام ...

میگن از هفته ۲۱ و اینا کتاب داستان براش بخونید میشنوه ولی من با اینکه قبلا میگفتم سر این کار براش سنگ تموم میذارم نمیدونم چرا حالا ک وقتش شده حوصله این کار رو ندارم.

ولی دستمو رو دلم میذارم دایره ای اروم میکشم رو دلم نازش میکنم .ب اسم صداش میکنم ...

خوراکی هایی ک تو کتاب ریحانه بهشتی واسه هر ماه نوشته رو سعی میکنم بخورم 

شما چ کارا میکنید ؟

عاغا یه سوال🙄🙄🙄🙄

وقتی حامله باشی نسکافه نمیشه خورد؟😶

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من از وقتی جنسیت رو فهمیدم باهاش حرف میزنم میخوام از این به بعد قران هم بخونم هرروز میگن جدول و ریاضی و این چیزام کار کنی بچه باهوش میشه میخام کار کنم 

خوراکی ام همچی میخورم میوه و لبنیات و گردو و اینا واسه سلامتی 

امروز رفتم ۲۰ هفته

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
2738

هرروز دو واحد میوه و ١۴ تا بادوم ..یه لیتر شیر و ۵ تا خرما میخوردم .....هر روز یک ساعت سر یه ساعت خاص کتاب میخوندم با صدای بلند ک دکترم میگفت عالیه ...باهاش حرف میزدم ....همرو معرفی میکردم اروم مثلا پسرم عمه جون داره میاد خونمون ..پسرم باباجون داره میره سرکار و....

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

من چند روز موعدم گزشته حالت تهوع دارم و جوش زدم و معده م درد میکنه میزنه به قلنجم 

امروز تخم مرغ پختم بدم اومد از بوش

به نظرت اینا علایم بارداریه

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

روزانه پنج تا خرما و یه لیوان شیر

انواع میوه ها

آب قلم ،کله پاچه،پای مرغ واسه محکم شدن استخوناش

آیت الکرسی

اینا واسه من واقعا عالی بود مخصوصا آب قلم و ...بچم الان ک بدنیا اومده استخوناش محکمه

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
یه بار چیزی نمیشه ولی کافئین کم باید بخور

من میمیرم که😮

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
مصرف کافئین دارها رو باید کم کنی 

من میمیرم که😮

منم سوره عصر خیلی میخوندم اما نمیدونم چرا اصلا بچه م صبور نیست صبح تا شب گریه میکنه و نق میزنه

گریه و نق مال صبور نبودن فک نکنم باشه نمیدونم .من ب نیت بزرگتر شدنش میخونم در برابر سختیای زندگی و اینا .نوزادی رو نمیدونم

ماشاالله شما کاری گذاشتی بمونه همه کارهارو کردی دیگه😉 من تو بارداری فقط ویتامینهایی که دکتر داده بودو میخوردم و سعی میکردم آروم باشم همین🤗

پینار سابقم😉.چه لذتی داره زندگی تو جامعه ای که زنانش قوی النفس و مرداش مهربونن و چه ارزشمندن مادرایی که این بهشت رو می آفرینن😍😍😍
2706