2752
2734
عنوان

درباره الی

| مشاهده متن کامل بحث + 24568 بازدید | 4057 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الی جون تاپیک جدید مبارک . من خیلی کم تو تاپیکت نظر میدادم اما همیشه دنبالش میکنم . واقعا خدا لعنتشون کنه که اینطور با روح و روان یه زن بازی میکنن . خوبه مادرشوهرت پاش لبه گور هست عوض اینکه حلالیت بطلبه اینجور دشمنی میکنه
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
با اجازه الی جون و عشق مامان جون که ازم خواسته بود متنش رو کپی کنم: (بعد اگه خواستی پاکش کن الی جون که تاپیکت به هم نریزه) عشق مامان پست ها : 539عضویت:1394/2/19 1394/8/27 - 5:51 عصر [لینک مستقیم] 🌸🌸من یک بانوی مسلمانم🌸🌸 🌹ﺍﺯ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﭘﺪﺭﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﯿﺸﺪ هرچه خریده بود اول به ﻣﻦ ﻣﯿﺪﺍﺩ ﻭ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﺳﻔﺎﺭﺵ پیامبر ﺍﺳﺖ ... 🌹ﺍﻭﻝ ﻣﺮﺍ ﻣﯿﺒﻮﺳﯿﺪ ﺳﭙﺲ به ﺳﺮﺍﻍ ﺑﺮﺍﺩﺭﻡ ﻣﯿﺮﻓﺖ ﺗﺎ ﺳﻨﺖ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮ ﺭﺍ ﺑﺠﺎ ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ ... 🌹ﻃﺒﻖ ﺭﻭﺍﯾﺎﺕ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺭﺍ ﺧﻮﺵ ﻗﺪﻡ و سعادتمند ﻣﯿﺪﺍﻧﺴﺖ ﭼﻮﻥ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻓﺮﺯﻧﺪﺵ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﻭ ﺭﺍ 🌸گُل🌸 ﺧﻄﺎﺏ ﻣﯿﮑﺮﺩ چرا که از امامش علی ( ع)آموخته بود که زن ریحانه است نه قهرمان... 🌹وقتی ازدواج کردم،وظیفه ی سنگین جهاد از دوش من برداشته شد و دادن یک لیوان آب به همسرم اجر جهاد در راه خدا را برایم داشت... 🌹خداوند برایم حق مهریه و نفقه قرار داده تا استقلال مالی داشته باشم و دستم جلو هیچ کس دراز نباشد... از طرفی ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻢ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﻋﻤﺮ ﺑﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﻭ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﻭ ﻫﻨﺮ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﻏﺪﻏﻪﯼ ﺍﻣﺮﺍﺭ ﻣﻌﺎﺵ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ 🌹ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﺍﻭ ﺍﯾﻦ ﻭﻇﯿﻔﻪ ﺭﺍ ﮔﺮﺩﻥ ﭘﺪﺭ ﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻧﻬﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ 🌹ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺣﻖ ﻣﻬﺮﯾﻪ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺑﻔﻬﻤﺎﻧﺪ ﺍﺭﺯﺍﻥ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻫﻮﺱ ﮐﻨﺪ ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ ﻋﻮﺿﻢ ﮐﻨﺪ... 🌹پدرم همیشه مواظب بود تا دلم نشکند و آزاری نبینم چراکه پیامبرش گفته است: زنان مانند بلور اند حساس و شکننده.آنها را نیازارید... 🌹وقتی مادر شدم خدای مهربان از محبت و عشق خودش در من دمید تا نسل آینده بشر را تربیت کنم و به پاداش آن بهشت ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﯾﻢ قرار داد... 🌹ﺩﯾﻪ ﯼ ﭘﺪﺭ ﻭﺑﺮﺍﺩﺭ ﻭ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺭﺍ ﺩﻭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻣﻦ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻮﻗﻌﯽ ﮐﻪ اگر_ﺑﻪ ﻧﺎﺣﻖ_ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ ﺗﺎ ﻣﺮﺍ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻣﺎﻟﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﻣﺎﻓﺎﺕ ﺷﻮﺩ 🌹به مسلمان بودنم افتخار میکنم که پیامبرش گفته است : چه فرزند خوبی است دختر پرمحبت، کمک کار، مونس و همدم، پاک و علاقه مند به پاکیزگی (ﻣﻌﻨﯽ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﻣﻮﻫﺒﺖ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻡ) ﺣﺎﻟﻢ ﺍﺯ فمنیسمی ﺑﻬﻢ ﻣﯿﺨﻮﺭﺩ که ﻣﺮﺍ ﺑﺎ ﻣﺮدان ﻣﺴﺎﻭﯼ ﻗﻠﻤﺪﺍﺩﻣﯿﮑﻨﺪ. ﻣﻦ تساوی ای ﺭﺍ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺻﺒﺢ ﺗﺎ ﺷﺐ ﭘﺎ ﺑﻪ ﭘﺎﯼ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﺭ ﮐﻮﭼﻪ ﻭ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ بدوم ﮐﻪ ﺳﺮ ﻣﺎﻩ ﺣﻘﻮﻕ ﻣﺪﺭﻥ !ﺑﻮﺩﻧﻢ ﺭﺍ بگیرم 🌹🌹🌹من ریحانه ام🌹🌹🌹 جایگاهم فراتر ازین حرفهاست
از کنایه ها نرنج! این مردم، کارشان کنایه زدن است عمریست به هوای بارانی می گویند: خراب!
راجب متنی که گزاشتی فانی: حداقل تو ایران اینا اصلا اجرا نمیشه مهریه حق زنه درست مهریه عند المطالبه است درست اما چند درصد از زن ها بعد خطبه عقد مهریه رو گرفتن؟چند درصد قانون حق مهریه زن ها رو داده؟ در ضمن ما ابتدایی ترین حقوق رو به عنوان یک انسان نداریم حق آزادی و انتخاب در ضمن من هیچ جوری نمیتونم قبول کنم چرا دیه زن باید نصف مرد باشه چرا دو شاهد زن برابر با یک شاهد مرده نگید بحث احساسات زن و...این حرفا ...درسته زن احساسات بیشتر داره و ناقص العقل که نیست
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
فانی من ریحانه ام کاش همه قوانین اسلام رعایت میشد اونوقت دنیا گلستان میشد اللهم عجل لولیک الفرج
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
شوهر من باز شروع کرده زنگ زدم ولی جواب نمیدم کلا عصبی شده بدجور هی داره نفرین و اینا پیام میده آخه خیلی پررروووو و وقیحه بعد 2 ماه که میاد حاضر نیست خودش بیاد دنبال دخترش میگه راه دوره تو بیارش یک جا من میام ازت میگیرمش واقعااا روش زیاده یعنی رو که نیست سنگ پاست
انشالا تو ماه آذر جواب آزمایشامو ببرم نشون دکتر جراح بدم که نوبت اولین مرحله بازسازی سینه رو بهم بده هنوز فرصت نکردم اسکن استخونو برم ولی شکر خدا آزمایشا اصلی ام مثل مامو و ام آر آی سینه و تست خون تومور مارکر و پلاکت و...همه خوب بوده تازه یک مسیله هزینه عمل بازسازی رو شوهرم قسم و آیه خورده که بهم میده میترسم برم وقت عمل بگیرم دست منو تو حنا بزاره و بگه نمیدم البته مهم نیست چون یا مجبوره پیش پرداخت مهریه رو بده یا هزینه عمل ..
آخه دیه زن و مرد برابر بشه به نفع خانمها میشه یا آقایون؟؟؟؟الان اگر زنی شوهرش فوت کنه دوبرابر بهش میدن ولی اگر مردی همسرش فوت کنه نصف میگیره خوب این قانون که خیلی واضح به نفع خانمهاست می خوای روشن فکری دروکنید حداقل تو یک موردی که به نفعتون بشه چونه بزنید
خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
سلام عزیزم تاپیک نو مبارک عزیزم ان شاء الله جراحی ات به خوبی و خوشی انجام میشه خوشحال شدم نوشتی نتایج ازمایشاتت نرماله الحمدالله خیلی خوشال شدم پیش به سوی بازسازی الی جان ❤❤❤❤❤❤❤
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
2706