2752
2734

هفته دوازده که رفتم سونو گفت احتمال هشتاد نود درصد پسر بعد شانزده و هجده هفته گفت دختره قطعی, درسته دیگه به نظرتون؟؟

آن که در جستن آنی ،آنی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله، آنومالی ۹۹درصد درسته

ان تی احتمال

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
جای معتبر کجاست

نمیدونم 

سونوگرافی معتبر شهرتون.کسی که واقعا همه ازش مطمنن و خود دکتر باتجربه باشه

منم سونو ان‌تی گفت مشخص نیست ولی علائم و ظاهرم همه گفتن پسره اصلا ب دختر نمیخورد.انومالی رفتم گفت دختر

عزیزم اسم دخملت چیه

هانا

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خیلی نازه خداحفظش کنه واستون

ممنون😘😍

عزیزم میشخ علائممو بگم کمکم کنی برا جنسیت خخخ عجولم هفته ۸ام

عزیزم علائم هیچ کمکی به تشخیص جنسیت نمیکنه و اصلا و ابدا قابل استناد نیست

آن که در جستن آنی ،آنی...
2706