2733
2734
کیدی لاک هم بهش بده
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
هر دقیقه میره دستشویی .. دیکه دارم میترسم به خدا
دخترم
بی شک جهان را به عشق کسی آفریدند...چونکه من آفریده ام از عشق جهانی برای تو.....
ای مهربان ترین مخلوق عالم...در زمین آسمانی میشوم وقتی نگاهش میکنم............شکرت خدا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم بچم نمیخورد دکتر گفت با قطره چکون بده که اونجوری خورد
وجودتوزیباترین هدیه ای بودکه خداوندجهان را لایق آن دانست,خوب شدکه دنیاآمدی وخوبترشدکه مادرشدی,برای فرزندت عاشق بمان وبدان که مادران زیباترین آهنگ عشقند.
سیب و موز و به نظرتون رنده کنم باهم بخوره؟
دخترم
ای مهربان ترین مخلوق عالم...در زمین آسمانی میشوم وقتی نگاهش میکنم............شکرت خدا
عزیزم اسهال رو سرسری نگیر اگه اینطوریه که میگی ببرش یه درمانگاه شبانه روزی درسته که امروز دکترا نیستن ولی درمانگاه ها که بازن خدایی نکرده آب بدن بچه کم میشه باید بهش سرم بزنی
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
من یه زن گنده 80 کیلویی هفته گذشته اسهال گرفتم شب که شد دیگه نمیتونستم سرپا بایستم رفتم سرم زدم آب بدنم کم شده بود چه برسه به بچه حتما ببرش
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
کیدی لاکت خیلی خوبه خانمی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عرق نعنا دارم بدم؟
دخترم
کی بردیش دکترر اگه دیدی تا شب بهتر نشد ببرش یه دکتر دیگه
وجودتوزیباترین هدیه ای بودکه خداوندجهان را لایق آن دانست,خوب شدکه دنیاآمدی وخوبترشدکه مادرشدی,برای فرزندت عاشق بمان وبدان که مادران زیباترین آهنگ عشقند.
عرق نعنا که برای اسهال فایده نداره
شاپرک جون از دیشب 3 بار بردم ولی همشون هموت ORS دادن که اینم نمیخوره
دخترم
سارا جون چشم الان میرم میگیرم
دخترم
در هر صورت اگه دیدی بی حال شده و نمیتونه سرپا بایسته باید سرم بهش بزنی خیلی حواست باشه موز بهش دادی؟ موز اسهال رو بند میاره
2706