2733
2734
عنوان

معجزززززه شد برامون🤗🤗🤗خداااایااااشکرت❤

| مشاهده متن کامل بحث + 9838 بازدید | 512 پست

با دلای پاکتون برای اینکه تااخر تابستون عقد کنم با یه مرد خوب صلوات میفرستین مهربونا💜

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حمد بخونم براش میشه منم یه مشکل دارم

آره عزیزم

اینم گروه واتساپ شهید

فقط زود تکمیل میشه و گروه قفل میشه

‏این لینک را دنبال کنید تا به گروه من در WhatsApp ملحق شوید: https://chat.whatsapp.com/KEHc2jgesdC9WLiQ4VyK82

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2731
شهید رضا کی هستن فامیلی شونم لطفا بگین

شهید سید رضا حسینی

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
الهی شکر که به هوش اومدن.کدوم سید رضا؟

سید رضا حسینی

الان عکسشون لود نمیشه 

ولی برید تو تاپیکای من تاپیک شهید سید رضا حسینی عکسشون هست اونجا

عزیزم چه عالی،ولی یادت نره اول ازخدای بالاسرت تشکرکنی،چون اول وآخرش گره کارت به دست خدای اعظم وبزرگ ...

اره واقعا 

خدایاااا شکرت❤❤❤

اگه خدا نخاد یه برگ هم از درخت نمیفته

2706