2733
2734
عنوان

احساس میکنم پایان عمر نی نی سایت نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 7306 بازدید | 145 پست
چرا از نی نی یار ها نمی پرسی

چون نمیتونم پیام خصوصیمو حتی باز کنم . دو روزه میخوام پیام بفرستم بهشون . 

ببین من حتی با مرورگر مورد نظر خودم نمیتونم بیام سایت نوشته ها بهم میریزه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورت که خواب واقعی نیست ؟؟

نه 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
چون نمیتونم پیام خصوصیمو حتی باز کنم . دو روزه میخوام پیام بفرستم بهشون .  ببین من حتی با مرور ...

برای منم همین جوره بخدا کلی از پست هارو از آخر به اول میخونم معلوم نیست چشونه

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
پس بنظر شما برای چی این کارو میکنن؟

اوه شاید به همون دلیلی که نتم ضعیف شده آبان و این چرت و پرتا .... دیگه باز تر توضیح نمیدم 

میخوان بزارن آبا از آسیاب افتاد درستش کنن

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
به نظر من بخاطر پارساله که اون اوضاع پیش اومد چندین بار سایت فی .لتر شد فکر میکنم امسال میخوان پیش ...

شک نکن ...

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2706