2733
2734
چهار ماه متفورمین میخوردم دو ماه کلومیفن
سه قلو های مامان,شادیای زندگیمون به امید خدا اردیبهشت 94 به دنیا میان خدای مهربون کوچولو هامو حفظ کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالت دستت روسرما من که خوردم باردارنشدم بایدیه دوماه دیگه برم عکس رنگی
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2731
1ساله متفورمن میخورم با لترزول وکلومیفن و2ساله هم منتظرم
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
خانوم هیوا وسط تاپیک این تبلیغ چیه اونم مردونه
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
چرا فولی دارم فقط یه دونه اندازشم 22تا 25 متغییره شوشو کم تحرکی داره دارو مصرف میکنه تا اون حدی هم نیست که نگیره تاراجون فعلا خدا صلاح نمیدونه
2706