2737
2739

میخوام تجربه ی امروزمو بهتون بگم شاید به درد شما هم خورد ( چون خودم خیلی خوشحال شدم از این اتفاق)

تنبلی تخمدان دارم

یکسال و نیمه تحت نظرم

با دارو فولیکول بالغ دارم ، ولی آندومترم تو این یکسال و نیم هیچ وقت بیشتر از ۵ نشد

قرص استرادیول هم فقط یکبار ، اونم ماه پیش خوردم ( از ۱۲ قاعدگی) فک فک کنم خیلی روم تاثیر نداشت

دیگه هیچ وقت دکتر برام ننوشته بود ( و‌میدونم ضرر داره مصرف زیادش)

همش تو فکر بودم چطور آندومترمو بالا ببرم آخه با لتروزول و متفورمین و دوفاستون و داروهایی که میخوردم فقط فولیکولم بالا میرفت آندوم خیلی ضعیف بود

ادامه...

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

تا این ماه تصمیم گرفتم لوبیا سبز بخورم

از روز اول پریودی تا ۹ ، (روزی یک کاسه لوبیا سبز پخته شده که نمک میزدم میخوردم)

روزانه دوبار یکی صبح و یکی شب دوسین (ترکیب عسل و سیاهدانه)

و دم کردن دمنوش ها (مثل آویشن و و زنجبیل و دارچین _ روزی چند استکان)

خرما و چایی دارچینی هم همینطور

تو این ۹ روز مرتب اینا رو انجام میدادم و میخوردم

و بالاخره سونو دادم و برای اولین بار ضخامت آندومترم ۸ و نیم بود ( عالی بود برای من _ من هیچ وقت بیشتر از ۵ نمیشد)

حتی دکتر گفت استرادیول خوردی؟ ( قرصیه برای ضخیم تر شدن دیواره رحم)

گفتم نه اینا رو خوردم

🌿

بنظرم لوبیا سبز عالیه

البته بقیه هم خیلی خوبن_ ولی لوبیا سبز برای ضخامت واقعا عالیه (چون تعریفشو شنیده بودم گفتم امتحان کنم که واقعا راضی بودم از مصرفش

شما هم امتحان کن انشالله خوب باشه براتون💜🌿

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هم تنبلی دارم .فولیکول بالغ ندارم متاسفانه 😞

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
 تا این ماه تصمیم گرفتم لوبیا سبز بخورم از روز اول پریودی تا ۹ ، (روزی یک کاسه لوبیا سبز پخته ...

ذخیره تخمدانت بالاس یا پابین

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
2738

ماه پیش ۲ و نیم بود ضخامت رحمم😉

این ماه ۸ و نیم

خب

همین

اونایی که نوشتم رو بخورین به اون شکل

جدی من رفتم سونو گفت تنبلی تخمدان داری همش نگرانم امروز رفتم دکتر نشون دادم گفت آزاد گذاشتی خودتو گفتم نه گفت شش ماه آزاد بذار بعد اگه اقدام نشد بیا دارو بدم اینا رو بخورم خوبه 

2706