2737
2734
عنوان

نی نی ام یک روزه دنیا اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 51 پست
وای پس چی حموم نمیکنیددخترمن که خیلی کثیف بوداصلا دلم نمیگرفت بچموحمومکردیم سبک شد

نه بچه یک روزه خیلی ضعیف و نازک هس سرما میخوره نفسش بند میاد ممکنه از قدیم هم بوده آب چله نمیدونم شنیدین یا نه هم واسه مامان هم بچشه البته مامان قبلشم میره حمام ولی بچه رو نمیبرن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینجوری شنیده بودم اخه بچه کوچیکه قوت نداره سردش میشه

حالا من تو یه کانالی خوندم وقتی بچه رو از حموم درمیاری اگه بدنش میلرزه یعنی قندش افتاده ..سردش نمیشه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2731
نه بچه یک روزه خیلی ضعیف و نازک هس سرما میخوره نفسش بند میاد ممکنه از قدیم هم بوده آب چله نمیدونم شن ...

چی بگم والا بچه یروزه سیستم ایمنیش بخاطرپادتنای بدن مادرخیلی بالاس وقتی خونه رودرجه مناسب بین ۲۳تا۲۷درجه باشه مشکل نیس براحمام 

2740
کارتون اشتباهه منم دیشب۴صبح زایمان کردم و الانم خونه بابامم  حمام نبردیم هوابرابچه خیلی سرده

نی نی شمام مبارک باشه

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
اتفاقا سیستم ایمنی نوزادتا۳۰روزبه شدت بالاس بخاطرپادتنایی که ازبدن مادردریافت میکنه 

عزیزم دلیل سرنا خوردنش با یه باد که تو خونست یعنی سیستم ایمنیش پایینه که تحمل اون رو نداره هنوز خیلی ضعیفه

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
وای پس چی حموم نمیکنیددخترمن که خیلی کثیف بوداصلا دلم نمیگرفت بچموحمومکردیم سبک شد

دقیقا منم مثل شما بعد دو روز که از بیمارستان مرخص شدم تا اومدیم خونه خواهرم قشنگ بردش حمام تو اتاق گرم بدنش روغن مالید آروم لباس بهش پوشید داد بغلم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ما هم همون روز اول بچه و میبریم حموم هیچی هم نمیشه

ولی برای بالا اوردن شاید هنوز از سر معده اش خیلی شل باشه یا هنوز مایع رحم‌ داخل گلو ایناش باشه که باعث اوق زدنش بشه 

اگه برطرف نشد بعد چند روز احتمالا نی نی رفلاکس داره

دقیقا منم مثل شما بعد دو روز که از بیمارستان مرخص شدم تا اومدیم خونه خواهرم قشنگ بردش حمام تو اتاق گ ...

وای کوچولو دلم خواست

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
2706