2737
2739

بچه‌ها ما تازه مطلع شدیم که یکی از افرادی که باهاش ارتباط روزمره داشتیم (ارتباط کاری) تست کوییدش مثبت شده و ما هم باید دوهفته قرنطینه ی کامل باشیم فعلا. 

به زودی هم قراره تست بدیم اما در هر صورت دو هفته رو باید خونه بمونیم.

هردو هم شاغلیم و  از راه دور کار می کنیم. یک بچه ی زیر دوسال خیلی پر انرژی هم داریم. 

الان استرس اینو دارم که ممکنه تا هفته ی دیگه این موقع یکیمون یا هردو کرونا گرفته باشیم و نتونیم خوب از بچه مراقبت کنیم یا کارهای خونه یا کار خودمون رو انجام بدیم... دارم سعی می کنم کارهام رو زودتر انجام بدم که اگر مریض شدیم خیلی عقب نمونه کارهام. 

کسایی که این دلهره رو تجربه کردین، یا کلا تجربه ی مواجه با کرونا رو دارین، هر توصیه ی خوبی که برای این دوران دارین استقبال می کنم، از رژیم غذایی گرفته تا سرگرم کردن بچه ی خیلی فعال و...

مرسی! 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگین آشنایی کسی براتون میوه زیاد بخره بیاره پشت در مخصوصا سیب و هویج تا میتونید مایعات بخورید  ...

مرسی عزیزم، آره حتما این کارو می کنیم. اینکه سیب و هویج بیشتر باشه دلیل خاصی داره؟

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2728