2737
2739
عنوان

یه اتفاق تلخ....

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 56 پست
تفنگ! مگه میشه سلاح داشت!؟

با مجوز بله قانونیه غیر قانونی هم میشه ک جرمه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
اوه چقد ناراحت کننده، فک کنم پدرش قصاص نشه

درسته

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا بیامرزه چه دلخراش    

خیلی بد خدا واسه هیچکس نخواد

2740

خدا بیامرزه

زیاد دخالت میکردن خانواده خالش؟

عزیزم به تحصیلکرده بودن نیست برادرشوهر من فوق لیسانس دانشگاه تهران داره الان دکترا قبول شده ولی یک آدم عصبی ایه. مامانش غذا درست کرده بود دوست نداشت یک دعوایی راه انداخت .یا من بچه دو سالم گریه میکرد آقا اومد خونمون دعوا که ساکتش کن زد شیشه خونه رو شکوند و ما رو زخمی کرد و....

خب زنشو دوست داشت؛؛ حالا خیال زن عنش راحت شد🤢

دیوونه شده بود براش ی پسرم داره ۴سالشه

باباههه پسرشو کشت؟ جرابا صحبت حلش نکردن. زنش سرجی میخاست طلاق بگیره 

اختلاف داشتن ولی ن درایت حد ک اینقدر کش دار بشه ب اینجا بکشه زنش لج کرده بود خیلی تلاش کردن نیومد ک نیومد

2706