2737
2739

هرررررکاری ک بقیه انجام بدن رو ضبط میکنه حتی اگ ۶ماه پیش طرف ی کاری کرده باشه تو ذهنشه .... واسه خودش لقمه کوچیک درست میکنه 😂امروز دیدم کوبیده رو گذاشت لای نون و پیچید

بعضی از حرفارو نمیتونه بگه مثل ج 

کاااامل به نظرم هنوز زبونش راه نیفتاده اخه بیشترکلمه میگه تا جمله

چیکار کنم کامل صحبت کنه دیگ صحبت مثل بزرگترا نه وای خوب مثل بچه ها حرف بزنه چی باعث تقویتش میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم همین سنه جرئت ندارم بهش لقمه بدم،قشنگ باز می‌کنه میماله به فرش و دیوار و لباسا و سر و صورتش

بچه ها این سن فقط کلمه میگن،از دو سالگی دو کلمه کنار هم

ماشاالله به دخترت عالیه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

من هم از ۱۰ماهگی حرف زدم 

کفش مامانم رو برده بودن تو یه مجلسی چند ماه بعد من پیدا کردم تو یه مجلس دیگه ۳سالم بود 🙂

خونمون تلفن زنگ میزد از دوستای بابام اسماشون رو میگفتم 😂

داداشم از ۹ماهگی حرف زد 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2740

دختر من از ۱۸ ماهگی جملات دو کلمه ای میگفت الان کامل حرف میزنه قصه میگه تازه قصه ای که بلدیم رو نمیگه میگم قصه جدید بگو از رو عکس کتابها از خودش قصه درمیاره دختر منم حافظه بلند مدتش خیلی خوبه الان شعرای انگلیسی ساده هم بلده ۲۳ ماهشم هست 

قضیه کفش مامانتو ن با حال بود

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘😘😘😘😘

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه های الان خیلی باهوشن

توی عصر تکنولوژی خیلی پیچیدگی مغز خودشو نشون میده

دختر خواهر منم همینطوره

هنوز زوده تا دو سالگیش بیشتر کلماتش به جمله نزدیک میشه عجله نکن

براش نمایش عروسکی اجرا کن خلاقش میکنه

2706