2733
2734

سلام عزیزان دلم

خب خیلیا پیگیر بودن.. دستتون درد نکنه عشقا❤️❤️❤️❤️

بچه ها بعد اخرین تاپیک تا یکی دورز بعدش گوشی مرضیه خاموش بود منم ب گفته ی شوهرم نرفتم سراغش 

تااینکه خودش زنگ زد و شروع کرد ب حرف زدن 

گفت ک بعد از اینکه دو تا خانواده‌ ها هدیه ها رو برگردوندند

بابای مرضی با پدرشوهرش ی صحبتی کردن باهم که ب این راحتی زندگی این دوتا جوون از بین نره و حالا مرضی و شوهرش الان نزدیک ب 10 روزه ک میرن مشاوره... فعلا هیچکدوم باهم در تماس نیستن، و جداگونه میرن مشاوره.. انشالله ک درست بشه و بتونن زندگی خوبی داشته باشن

واقعا فاز دوستت چی بود من هنو تو کفشم

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ان شالله که به خوشی تموم شه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

انشاله که همه چیز درست میشه.ولی این وسط دختره همه حسابی ادب میشه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
اما بازم معذرت خواهی نمیکنه نمیدونم چرا

ببخشید حالا دختره ی غلطی کرده حالا بخواد معذرت خواهر بکنه دیگه بابت هر چیزی باید عدر خواهی کنه‌پسره هم از این موضوع ممکنه بعدا سواستفاده کنه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706