2752
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 17 پست
قبول نمیکنه تا گفتم پاک کن فوری برام خطو نشون کشید اونقد از دیروز گریه کردم چشام تارشده سردرد شدید گ ...

خودمم طعم خیانتو کشیدم اینجور مردا نمیتونن خودشونو کنترل کنن من ک دیگ خودمو زدم ب بیخیالی ولی اگ باز خیانت ببینم حتما جدا میشم مگ چقد عمر میکنم ک وقت و انرژیمو بزارم پای ی ادم هوسران .

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
خودمم طعم خیانتو کشیدم اینجور مردا نمیتونن خودشونو کنترل کنن من ک دیگ خودمو زدم ب بیخیالی ولی اگ باز ...

منم تصمیم گرفتم دیگه بیخیال شم بسه انگار هرچی بیشتر به روش میزنم.وقیح تر میشه 

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم تصمیم گرفتم دیگه بیخیال شم بسه انگار هرچی بیشتر به روش میزنم.وقیح تر میشه 

اره ب روش نیار بیخیال انقده غصه نخور فردا خدای نکرده مریض بشی ککشم نمیگزه ولی دورادور حواست بهش باشه اگ دیدی واقعا کسیو صیغه کرده حسابشو برس مهرتو بزار اجرا 

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪