2733
2734
عنوان

اگه میخاید نی نی هاتون دندونای سالمی داشته باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 36 پست
7 ساله بوده و بیهوشش کردن؟ نیازی نبوده که.
ولی اگه یک سرچ بکنین نظرات متفاوته! نمیدونم والا هر دکتر و محققی یک نظر داره.پ
من اصلا موضوع دندون هم نباشه ذله شدم از شیر شب خوردن پسر 18 ماهم! شب تا صبح ممه آنلاینم . دیگه بعضی وقتا کم میارم و دلم میخواد فقط سر به بیابون بذارم
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بچه هاتون رو از شیر شب بگیرین...چند شب اول سخته ولی بعد عادت میکنه و تا صبح یه سره میخوابه بدون شیر خوردن...هم خودتون راحت میشین هم دندون بچه خراب نمیشه
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2731
راحله باز تو اومدی! نیا دیگه خجالت میکشم! هزار بار خواستم بگیرمش نشده که! من نمیتونم به جون خودم راس میگم!
ارتین قراره تا 7 سالگی شیر بخوره اووووووووووووووووق
غزززززاللللللللللللللللل جییییییییییییییییغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ

تو هنوز ارتین رو از شیر شب نگرفتی؟
شیطونه میگه دو سه شب بیام خونتون مهمونی خودمم آرتین رو از شیر شب بگیرمش راحت شی
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
راحله یعنی حاضرم از رشت تا سبزوار کولت کنم و بیارمت فقط این پسر منو از شیر بگیری! خیلی بی عرضه ام به قرعان! هر چند آرتین هم همکاری نمیکنه و غذا نمیخوره! شب نمیتونم سیرش کنم که گرسنه نباشه :-(((
غزال تو اگه تونستی آقای دکتر رو راضی کنی که بیاد رشت منم میتونم این همسری رو راضیش کنم!!!!

آخه این همسری من که تا سر کوچه حوصله نداره منو همراهی کنهههههههههه چه رسد به اینکه تا سبزوار منو بیاره!

ولی میتونم اتوبوس سوار شم خودم بیام پیشت
غزال جونم خب اشکال نداره بذار یه شب هم گرسنه بخوابه! خودش یاد میگیره که باید قبل خواب حسابی غذا بخوره

غزال حرفمو گوش کن خواهشا یکم سختی رو به جون بخر مطمئنم یه عمر دعام میکنی

بابا دیگه آرتین از هورادی که وابسته تر نیست!
هوراد شبها 10 بار بیدار میشداااااااااااااااااااااااا
2706