2733
2734
عنوان

تاپیک گل یخ ترکیدددددددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2180 بازدید | 40 پست
نمیترکه
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
** ستاره تنها **
1392/6/26 8:30 ب.ظ

بلاخره کار هر کی بود دستش درد نکنه راحتمون کرد
متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هنوزم فکر میکنم اون یه جورایی شاید راست میگه و نگرانش هستم..... نکنه واقعا خدایی نکرده اتفاقی براش افتاده باشه؟؟؟؟
متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
ولی من با توجه به چند تا از تاپیکاش احساس کردم کمی خالی بند بود ، ولی این یکی دیگه خیلی خطرناک بود ......
2706