2737
2739

لباسشوییمومیخام نصب کنم اما مسیر تخلیه نداره چیکار کنم یعنی چجوری من سردرمیارم شیر آب گرم و سرد داره برای وصل کردن اما مسیر تخلیه نداره عجیبه واقعا تازه اومدیم این خونه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه میشه حتما پشتشه تو نمیبینیش

نه والا هیچی نداره یعنی پشت کجامنظورتونه؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
اگه تازه خریدی و بار اول میخوای نصب کنی زنگ بزن نصاب خودش بیاد  چون اگه خودت وصل کنی و مشکلی د ...

زنگ زدم نصاب عصری میاد خو الان نگامیکنم میبینم جای تخلیه نداره

شاید مسیر تخلیه اش مشترک با سینک یا جای دیگه باشه

نه نگاه کردم نداشت

2738
زنگ زدم نصاب عصری میاد خو الان نگامیکنم میبینم جای تخلیه نداره

چه مارکی خریدی

منم تازه خریدم نصاب عصر میاد ان شاالله

البته گفته خودتون لوله های اب گرم و سردش رو اماده کنید من فقط لباسشویی نصب میکنم

صبر کن تا عصر...چقدر عجولی عامو😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
چه مارکی خریدی منم تازه خریدم نصاب عصر میاد ان شاالله البته گفته خودتون لوله های اب گرم و سردش رو ...

زحمت میکشه پس دقیقا چکار میکنه خودت یه تراز بزار روش پایه هاشو سفت کن حل میشه

سرنوشت بد نوشت ...
چرا داره  امکان نداره نداشته باشه

من هرجاشونگاه کردم نداشت آخه

چه مارکی خریدی منم تازه خریدم نصاب عصر میاد ان شاالله البته گفته خودتون لوله های اب گرم و سردش رو ...

کُزال برای شما چیه.مبارک باشه

2706