2737
2739

به طور خلاصه بگید چی شد

من تا اونجایی خوندم که پسره گفته اون دختره رو میخوام باهاش کات کرده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی اخر سر با همون پسره ازدواج میکنه و پسره رو جاریشو در حال بوس کردن میبینه و یه بارم میفهمه باجاریش حمومه ،الانم باهاشه و دوتا بچه داره ولی ناراحته ارشد داره میخونه و تحصیل کرده اس خااااا خوب بود😁🏃‍♀️

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
2738
هیچی اخر سر با همون پسره ازدواج میکنه و پسره رو جاریشو در حال بوس کردن میبینه و یه بارم میفهمه باجار ...

معلم شد؟

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
هیچی اخر سر با همون پسره ازدواج میکنه و پسره رو جاریشو در حال بوس کردن میبینه و یه بارم میفهمه باجار ...

یعنی جاری ش به شوهرش خیانت کرده😲😲😲

هیچی اخرش با همون که دوستش داره به سختی بهم میرسن و عقد میکنن تو دوران عقد دختره متوجه خیانت پسره میشه اون در حال بوسیدن جاریش میبینه ی بارم تو حموم مچش رو میگیره ولی چیزی نمیگه تصمیم میگیره جدا بشه دانشگاه قبول میشه تو دانشگاه هم با ی پسری دوست میشه ولی تهش باز با نامزدش خودش عروسی میکنه و ی بچه هم داره ولی هیچ عشقی بهش نداره و شوهرش راه دور کار میکنه ماهی چندر روز میاد پیششون،الانم کارشناسی ارشد تهران قبول شده و برادر شوهرش گیر داده که شوهرش طلاقش بده

2706