2733
2739

سلام خانم‌ها من لباسشویی سامسونگ ۷ کیلو داشتم خوب نمیشیت فروختم میکفتن چون وزنش کمه حالا میخوام ۱۲ کیلو بخرم ادواش سامسونگ خواستم ببینم کسی اگه داره راهنمایی کنه

🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️Düşmam ben, kanatlarim var rühümdaaaa
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ربطی به وزنش داره خوب شستن نشستن

دیگه لباسشویی اوتومات ها لکه و اینا رو خیلی خیلی قشنگ نمیبرن

من لباس شویی ۸کیلویی ال جی دارم خیلی راضیم ولی مثلا یه لکه سخت روش باشه اون قسمتو تو دستم میشورم بعد میندازم دیگه لباس شویی دستی که نیس

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2742
چخبره ۱۲ کیلو

اخه برا روتختی اینا کاور مبل اینا راحت میشه یه دفعه بنداز بشوره تموم شه تازه دیگاشون زیادم بزرگ نمیشه 

2740
اخه برا روتختی اینا کاور مبل اینا راحت میشه یه دفعه بنداز بشوره تموم شه تازه دیگاشون زیادم بزرگ نمیش ...

رو تختی نمیشه ها

حالا شما رو کار ندارم کلی میگم بعضی ها فکر میکنن لباس شویی مثلا ده کیلویی باشه ده کیلو لباس خشک توش میریزن که این غلطه در اصل وقتی خیس بشه باید بشه ده کیلو

روتختی و پتو شاید وقتی خشک هستن ۳تا ۵کیلو باشن وقتی اب میخورن تا ۲۰کیلو هم میشن که پدر لباس شویی در میاد به همین خاطره یا لرزش زیاد میشه یا سبد میشکنه یا هزارتا عیب دیگه

😕ها  من ۱۲ساله سامسونگ دادم ۶ کیلویی  گوش شیطون کر 😂😜عالیه

نه برا من اصلا خوب نمیشست خواهر شوهرم مامانم اینا هم میکفتن چرا بلایات همیشه کثیفه با پودر ترکیه میشستم 

نه برا من اصلا خوب نمیشست خواهر شوهرم مامانم اینا هم میکفتن چرا بلایات همیشه کثیفه با پودر ترکیه میش ...

بهترین چیز مایع لباس شوییه که زود حل بشه پودر سخته و اون قدر که باید تمیز نمیکنه ،و اینکه باید مفدار مناسب بریزی

رو تختی نمیشه ها حالا شما رو کار ندارم کلی میگم بعضی ها فکر میکنن لباس شویی مثلا ده کیلویی باشه ده ...

اخه فروشنده گفت خانم روتختی های پشم شیشه رو خیلی راحت میشوره ولی پتوهای گلبافت دونفری رو خوب نیست با این بشوری یه کم فشار میاد بهش

بهترین چیز مایع لباس شوییه که زود حل بشه پودر سخته و اون قدر که باید تمیز نمیکنه ،و اینکه باید مفدار ...

اره این دفعه میخوام مایع بخرم 

2706